“Epicor®” suteikė naują partnerystės statusą bendrovei “Alna Business Solutions”

2010 01 19 Šaltinis: UAB „Alna Business Solutions“

Informacijos šaltinis: UAB “Alna Business Solutions”

“Epicor Software Corporation”, pasaulinė verslo programinės įrangos sprendimų teikėja vidutinio dydžio bendrovėms, šiandien paskelbė, jog bendrovei “Alna Business Solutions” suteikia naują partnerystės statusą. Šis “Value Added Reseler” statusas patvirtina aukštą kompetencijos lygį, prižiūrint “Epicor” verslo valdymo sistemas. Dabar “Alna Business Solutions” yra pagrindinė “Epicor” partnerė Lietuvoje, kuri vykdo kvalifikuotą “Epicor” verslo valdymo sistemų priežiūrą ir suteikia klientams techninę pagalbą. Šiuo metu “Epicor” Baltijos šalyse turi daugiau kaip 300 klientų.

„Džiaugiamės, kad bendradarbiaudami su “Alna Business Solutions” galėsime išplėsti savo aptarnavimo paslaugų teikimą Lietuvos klientams,” – teigia Stefan Westelius, “Epicor” EMEA viceprezidentas. “Kadangi “Alna Business Solutions” jau yra dirbusi su mumis Baltijos šalyse, žinome, kad bendrovės specialistai turi patirties ir žinių, reikalingų, siekiant “Epicor” klientams pasiūlyti išskirtinį aptarnavimą. “Alna Business Solutions” yra įkūrusi profesionalų klientų aptarnavimo centrą, todėl dirbdami su šiuo partneriu, galėsime teikti operatyvią techninę pagalbą dėl “Epicor” produktų Lietuvoje.”

“Jau nuo 1996 m. esame “Epicor” partneriai Lietuvoje ir Estijoje. Džiaugiamės šiuo nauju partnerystės statusu, tai mūsų specialistų įvertinimas ir didesnė nauda klientui. Dabar, glaudžiau bendradarbiaudami su “Epicor”, galėsime suteikti platesnį paslaugų spektrą mūsų klientams”, – teigia “Alna Business Solutions” direktorius Tomas Milaknis.

Lietuvoje besinaudojantiems “Epicor” sistemomis jau nebereikės kreiptis į užsienyje esančius “Epicor” klientų aptarnavimo centrus. Visą operatyvią pagalbą dėl vystymo darbų, naujų versijų ar sutrikimų dabar suteiks “Alna Business Solutions” komanda.

Apie “Alna Business Solutions”

“Alna Business Solutions” yra “Alnos” grupės įmonė, teikianti veiklos procesų konsultacijas, kurianti, integruojanti, atnaujinanti ir prižiūrinti verslo, informacijos, personalo bei darbo procesų valdymo sistemas. Bendrovė turi sukaupusi 14 metų patirtį, kuriant ir diegiant veiklos valdymo sprendimus tiek verslui, tiek viešajam sektoriui. “Alna Business Solutions” dirba 130 darbuotojų. Jos valdomos įmonės veikia Lietuvoje, Lenkijoje ir Estijoje. Bendrovės vadybos sistema atitinka vadybos sistemos IS0 9001:2008 standarto reikalavimus.

Apie “Epicor Software Corporation”

“Epicor” (NASDAQ: EPIC) yra verslo programinės įrangos sprendimų pasaulinė lyderė, teikianti sprendimus gamybos, platinimo, mažmeninės prekybos, viešbučių verslo ir paslaugų pramonės srityse. “Epicor”, turinti 20 000 klientų daugiau negu 150 šalių, teikia integruotus įmonės išteklių planavimo (ERP), ryšių su klientais valdymo (CRM), tiekimo grandinių valdymo (SCM) ir įmonių mažmeninės prekybos programinės įrangos sprendimus, didinančius bendrovių efektyvumą. Tarptautinis įmonės biuras įsikūręs Irvine, Kalifornijoje, o biurų ir antrinių įmonių yra visame pasaulyje. Daugiau informacijos rasite svetainėje http://www.epicor.com/.

“Epicor” yra registruotas “Epicor Software Corporation” prekės ženklas. Kiti nurodyti prekių ženklai priklauso atitinkamiems savininkams. Šiame dokumente aprašytus produktų ir paslaugų pasiūlymus teikia “Epicor Software Corporation”.

Atgal į sąrašą
Į viršų