iScala – verslo valdymo sistema

Epicor Software Corporation

Aprašymas

Naujojoje iScala sistemoje integruoti specialūs moduliai gamybos procesų valdymui, garantinio aptarnavimo įmonėms. Iš pagrindų atnaujintos tiekimo grandinės valdymo funkcijos, kurios leidžia įmonėms optimaliai sutvarkyti verslo procesus nuo žaliavų pirkimo ir atsargų valdymo iki prekių gamybos ir pateikimo vartotojams. Šios galimybės itin aktualios farmacijos, chemijos pramonės ir kitų sričių įmonėms, kurios tiekia didelius skirtingų prekių kiekius, turi daug klientų įvairiuose regionuose ir didelį sandėlių ūkį.Naujausioje „iScala“ versijoje įdiegta ryšių su klientais valdymo sistema (CRM), pridėtos arba iš esmės patobulintos turto, išteklių ir sandorių valdymo funkcijos. Be to, sukurtas galingas įrankių kompleksas verslo informacijos analizei, iš pagrindų modernizuota darbo procesų reguliavimo funkcija, sukurtos naujos prisijungimo prie kitų sistemų galimybės. Šios naujovės leidžia didinti įmonių veiklos efektyvumą ir geriau išnaudoti internetą, kuriant elektroninio verslo modelius.

„iScala“ kurta specialiai tam, kad įmonės per internetą be papildomo žmogaus įsikišimo galėtų keistis informacija ir automatiškai vykdyti daugelį operacijų tarp įmonės, jos padalinių, tiekėjų bei klientų. „iScala“ pritaikyta labai įvairiose ūkio sferose dirbančioms įmonėms: pramonės įrengimų gamintojams, lengvajai pramonei, automobilių gamintojams, aptarnavimo įmonėms, elektronikos, farmacijos, chemijos bendrovėms ir įvairaus pobūdžio nepelno organizacijoms.

Svarbiausios „iScala“ funkcijos

Verslo valdymas

Įrankiai turto apskaitai bei valdymui, įvairios finansinės informacijos kaupimui bei apdorojimui. Galima operuoti įvairiomis valiutomis, sistema adaptuota pagal Lietuvos įstatymus ir apskaitos reikalavimus. Integruotos technologijos „iScala“ sujungimui su kitomis sistemomis. „iScala CRM“. Tai sprendimas ryšių su klientais valdymui, sukurtas „Microsoft CRM“ pagrindu. Šiomis funkcijomis galima naudotis per „Microsoft Outlook“ arba internetu.

„iScala CRM“ leidžia formuoti optimalius bendravimo su klientais modelius, keistis informacija.

„iScala SCM (Supply Chain Management)“

Tai sprendimas tiekimo grandinės valdymui, sukurtas, kad įmonė galėtų analizuoti ir efektyviai kontroliuoti visą pagrindinį verslo procesą – nuo žaliavų pirkimo ir sandėlių ūkio iki gamybos ir pardavimo. Sprendimai sutarčių, projektų ir paslaugų valdymui. Šis funkcijų kompleksas iš esmės patobulintas ir papildytas, visų pirma siekiant, kad „iScala“ vartotojai galėtų automatizuoti tradicinius verslo procesus.

„iScala Human Resource Management“

Šis sprendimas skirtas įmonės personalo valdymui ir turi atnaujintą atlyginimų modulį. Šias funkcijas galima naudoti bet kurioje šalyje, prisiderinant prie vietinių įstatymų ir reikalavimų.

„iScala Business Intelligence“

Tai specialus programinių įrankių komplektas verslo informacijos analizei. Vartotojai gali stebėti ir analizuoti net smulkiausią verslo informaciją įvairiausiais pjūviais.

„iScala Developer“

Tai programavimo įrankių kompleksas, kuris leidžia kurti naujas sistemos funkcijas ir adaptuoti „iScala“ pagal specifinius įmonės poreikius.

Privalumai

Sistema itin lanksti ir lengvai modifikuojama pagal specifinius įmonės poreikius; Leidžia nuolat sekti ir valdyti įmonės būklę, santykius su pirkėjais ir tiekėjais; Automatizuoja didelę dalį kasdienio darbo; Leidžia vienoje vietoje kaupti visą informaciją apie veiklą.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Vidutinė, Didelė

Gamintojas

Epicor Software Corporation
18200 Von Karman Avenue, Suite 1000, Irvine, California 92612 USA
Tel.: (949) 585-4000
www.epicor.com

Diegėjas

UAB "Alna Business Solutions"
A. Domaševičiaus 9 LT-01113 Vilnius
Tel.: +370 5 278 55 00
El. paštas: info@alna.lt
http://www.alna.lt/

UAB "Asakava",
Avižieniai, Vilniaus raj., LT-14184
Tel.: +370 699 99809
El. paštas: asakava@asakava.lt
http://www.avasaka.lt/

UAB "IT Inovacijos"
H. Manto g. 84-209, LT-92294, Klaipėda,
Tel.: +370 46 303470
El. paštas: info@itinovacijos.lt
www.itinovacijos.lt

Atstovas

UAB "Epicor Software Lietuva"
Sausio 13-osios g. 2, Vilnius LT-04343
Tel.: (8~5) 2785740
http://www.epicor.lt
Į viršų