Apie mus

SOFTCONSULTING.LT – portalas, kuriame teikiama specializuota informacija ir paslaugos, leidžiančios įmonių ar organizacijų vadovams, atsakingiems asmenims susipažinti su Lietuvoje platinamos programinės įrangos rinka, rasti patarimų apie programinės įrangos licencijavimą, diegimą, projektų valdymą, pasirinkimą ir pan.

Mūsų naudotojai

Softconsulting.lt portalo naudotojai – organizacijų vadovai, informacinių technologijų, marketingo, finansų ir kitų sričių specialistai, kurie domisi programinės įrangos efektyviu panaudojimu įmonės veikloje. Koncentruotos informacijos apie daugelį dalykų: informacines sistemas, jų gamintojus, platintojus bei diegėjus – visi, kas tuo domisi, gali rasti programinės įrangos kataloge, skelbiamuose straipsniuose, tyrimų rezultatuose, naujienose, išgirsti organizuojamuose seminaruose.

Paslaugos

Programinės įrangos katalogas

Programinės įrangos gamintojai, diegėjai, atstovai kataloge skelbia informaciją apie savo produktus – informacinių sistemų sprendimus. Šiame kataloge galima lengvai ir greitai rasti reikiamą programinę įrangą, ieškant pagal kategoriją, veiklos rūšį arba naudojantis išplėstos paieškos funkcija.

Be to, programinės įrangos kataloge atsidarius sprendimo įrašą, pateikiamos rinkos aktualijos, susijusios su įmone ar jos programine įranga.

Straipsniai licencijavimo ir programinės įrangos pasirinkimo temomis

Programinės įrangos portale nuolat publikuojami Softconsulting.lt darbuotojų parengti straipsniai programinės įrangos pasirinkimo ir licencijavimo temomis, taip pat straipsniai, gaunami bendradarbiaujant su kompanijomis bei asmenimis, kurių specializacija yra programinė įranga ir informacinės technologijos.
Tyrimai ir jų rezultatų paskelbimas

Softconsulting.lt kolektyvas atlieka tyrimus, susijusius su programinės įrangos rinka, informacinių sistemų pritaikymu įmonės veikloje, programinės įrangos pasirinkimo kriterijais ir pan. Šių tyrimų rezultatai yra laisvai prieinami Softconsulting.lt portale. Jais gali naudotis ir vadovautis visi, tik būtina nurodyti šaltinį su aktyvia nuoroda. Nuorodos į tyrimą yra ir prie programinės įrangos sprendimų įrašų, kurie minimi atliktame tyrime.

Seminarų organizavimas

Softconsulting.lt specialistai, bendradarbiaudami su partneriais (programinės įrangos gamintojais, diegėjais ar atstovais, kitais specialistais), organizuoja seminarus, skirtus konsultuoti, mokyti įmonių ar organizacijų vadovus, atsakingus asmenis apie programinę įrangą, pvz., kaip sėkmingai įgyvendinti verslo valdymo programinės įrangos diegimo projektą.

Rinkos aktualijų pateikimas

Softconsulting.lt portale nuolat skelbiamos informacinių technologijų rinkos naujienos. Visi, kurie domisi informacinių technologijų rinka, gali rasti jos aktualijas vienoje vietoje. Rinkos aktualijų skyrius formuojamas ne tik iš gaunamų įmonių naujienų – susitarus su pagrindiniais Lietuvos žiniasklaidos atstovais, publikuojami jų straipsniai, paskelbtos naujienos (informacijos šaltinis visada nurodomas).

Bendradarbiavimas

Softconsulting.lt – atviras bendradarbiavimui su verslo sprendimų gamintojais, diegėjais ir platintojais. Kviečiame ne tik talpinti informaciją apie siūlomus sprendimus kataloge, bet ir publikuoti naujienas bei straipsnius. Teikiame reklamos paslaugas. Dėl platesnės informacijos kviečiame susisiekti su mumis.

Konsultacijos

Įmonė “Informacinės konsultacijos”, valdanti ir prižiūrinti portalą Softconsulting.lt, turi sukaupusį didelę patirtį valdant įvairaus pobūdžio verslo valdymo sistemų (VVS) projektus. Jeigu nežinote, kokią VVS pasirinkti, nesate tikri dėl sutarties su VVS diegėju sąlygų, užstrigo VVS projektas – gali drąsiai kreiptis į mus!

Pagarbiai

SOFTCONSULTING.LT kolektyvas

Į viršų