Prasideda technologijų konferencija „TechDay 2012“

2012 10 01 Šaltinis: Balsas.lt

Informacijos šaltinis:Balsas.ltRytoj Vilniuje prasideda antroji „Microsoft“ technologijų konferencija „TechDay 2012“. Daugiau nei 500 įmonių ir padalinių vadovų, IT specialistų, programuotojų ir entuziastų vienijanti konferencija tradiciškai tampa didžiausiu metuose „Microsoft“ technologiniu renginiu Lietuvoje ir Baltijos šalyse, sakoma bendrovės pranešime.

Pranešama, kad vienu metu vyksiančiose šešiose sesijose, skirtose įmonių ir finansų departamentų direktoriams, IT skyrių vadovams, informacinių technologijų specialistams, programuotojams, taip pat „Microsoft“ partneriams, iš viso bus pristatyti 36 pranešimai. Pagrindinis dėmesys konferencijoje bus skiriamas jau netrukus planuojamiems pristatyti naujiems „Microsoft“ produktams – lankstųjį darbo stilių užtikrinantiems sprendimams įmonėse ir organizacijose, naujajai operacinei sistemai „Windows 8“ ir jos naudai verslui, biuro programų ir paslaugų sprendimams „Office 2013“ ir „Office 365“, mobiliosioms aplikacijoms išmaniesiems telefonams su operacine sistema „Windows Phone“, debesijos operacinei sistemai „Windows Server 2012“, taip pat kitoms „Microsoft“ naujovėms.

Šiemet „TechDay 2012“ bus sujungta su tradicine „Microsoft“ metine partnerių konferencija, kurios metu bus paskelbtos sėkmingiausiai veikusios IT bendrovės, sakoma pranešime.

Atgal į sąrašą
Į viršų