Microsoft Dynamics CRM

Microsoft Corporation

Aprašymas

Microsoft CRM Pardavimo modulis suteikia galimybę sukurti veintisą įmonės klientų vaizdą, todėl sutrumpėja pardavimo ciklas, sudaroma daugiau sandorių, o esami klientai labiau patenkinti gautų paslaugų kokybe. Pardavimo specialistai turi greitą internetinę arba autonominę prieigą prie naudingų duomenų, todėl jie gali našiai dirbti ir skirti daugiau laiko pardavimui.

Rinkodaros modulis leidžia  kurti veiksmingas rinkodaros kampanijas ir nuoseklius ryšius. Darbuotojai gali naudotis klientų segmentavimo įrankiais, pažangiomis kampanijų valdymo funkcijomis, kurios padeda efektyviau vykdyti rinkodaros programas, stebėti pagrindinius rodiklius, tenkinti skirtingų klientų poreikius ir didinti produktyvumą.

Klientų aptarnavimo modulis pateikia klientų informaciją , incidentų valdymo, aptarnavimo retrospektyvą ir palaikymo informaciją tiesiai į klientų aptarnavimo skyriaus atstovų ir vadovų kompiuterius. Darbuotojai pasinaudodami puikiai struktūrizuota informacija teikia nuoseklias ir efektyvias aptarnavimo paslaugas, didina klientų lojalumą ir jūsų pelną.

Privalumai

Sistema sukurta taip, kad visi vartotojai, net ir neturėdami ypatingo pasiruošimo, galėtų visiškai išnaudoti jos funkcijas. Microsoft CRM yra paprastai įdiegiamas ir valdomas, nepastebimai integruojamas su kitomis įmonėje naudojamomis sistemomis, todėl įmonės įsidiegusios ši produktą greitai susigrąžina diegimo investicijas, dirba našiau ir ženkliai geriau kontroliuoja išlaidas.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė

Gamintojas

Microsoft Corporation

Diegėjas

Microsoft Dynamics CRM partneriai, turinys Microsoft reikalaujamą kompetenciją:

Alna Business Solutions, UAB
A.Domaševičiaus 9, LT-01113 Vilnius
370 5 2785500
http://www.alna.lt

Softera Baltic, UAB
K. Donelaičio g. 62/53, LT- 44248, Kaunas
Tel. +370 37 752772
http://www.softera.lt

Tieto Lietuva, UAB
Žirmūnų 139A, LT-09120 Vilnius
+370 5 2374000
http://www.tieto.lt

Atstovas

UAB "Microsoft Lietuva", UAB, Šeimyniškių g., Vilnius LT-09312, Telefonas (8-5) 278 06 80, Faksas (8-5) 278 06 81

Į viršų