Pradedantiems IT verslininkams – nemokamas „Microsoft“ „debesis“

2012 02 20 Šaltinis: Balsas.lt

Informacijos šaltinis: Balsas.lt

Bendrovė „Microsoft“ pranešė pradedantiesiems Lietuvos IT verslininkams siūlanti savo idėjas realizuoti su debesija (cloud computing) ir suteikianti galimybę du metus nemokamai naudotis bendrovės debesų kompiuterijos platforma „Windows Azure“.

Pasinaudojusios pasiūlymu perspektyviausios jaunos IT įmonės taip pat nemokamai gaus ir kitų „Microsoft“ produktų bei prisijungs prie daugiau nei 45 tūkst. pradedančių įmonių bendruomenės visame pasaulyje, sakoma bendrovės pranešime.

„Microsoft“ pasiūlymas yra tarptautinės pradedančio verslo skatinimo programos „BizSpark“ išplėtimas – „BizSpark Plus“. Su šiuo pasiūlymu jaunieji verslininkai du metus nemokamai naudosis patogia „Windows Azure“ programų kūrimo platforma, joje testuos sukurtus produktus ar paslaugas bei nemokamai jas talpins debesyje. Tai suteiks jiems galimybę siūlyti savo produktus klientams iš bet kurios pasaulio šalies.

Be to, programos dalyviai nemokamai gaus ir kitus „BizSpark“ programos išteklius. Šioje programoje pradedantieji verslininkai gali nemokamai naudotis „Visual Studio“, „SQL Server“, „Microsoft Expression“ programavimo įrankiais bei „Windows 7“ operacine sistema. Programos dalyviai vieni iš kitų gali pasimokyti techninių ir verslo gudrybių, taip pat bendrauti tarpusavyje vidinėje programos sistemoje. Didelis „BizSpark“ dalyvių tinklas bendrovėms taip pat suteikia palankias sąlygas reklamuoti savo produktus.

Į pasiūlymą pretenduoja privatūs pradedantieji verslai, veikiantys ne ilgiau kaip 2 metus ir turintys mažesnę nei 2,6 mln. litų metinę apyvartą. Paramą gali gauti įmonės, bendradarbiaujančioms su pasauliniu pradedančiųjų verslininkų mentorių bendruomene „TechStars“ ar su vienu iš 40 „Global Accelerator Network“ narių.

Šiuo metu programoje „BizSpark“ dalyvauja ir 30 Lietuvos IT įmonių, sakoma pranešime.

Atgal į sąrašą
Į viršų