Paruoštas platinti atviro kodo transporto įmonių verslo procesų automatizacijos sprendimas “Contour Enterprise Transportas”

2009 05 22 Šaltinis: UAB "Contour Lab"

Informacijos šaltinis: UAB “Contour Lab”Sprendimas sukurtas atviro kodo ERP sistemos Contour Enterprise pagrindu ir apima visus pagrindinius logistikos paslaugas teikiančių įmonių verslo procesus. Programa leidžia:

• Valdyti transporto ūkį. Sistemoje galima saugoti transporto priemonių administravimui būtiną, informaciją: transporto priemonių charakteristikas; kuro sąnaudų normas; duomenis apie papildomus automobilio įrenginius; transportavimo leidimus ES teritorijoje; automobilio draudimo duomenis; laikinas registracijas skirtingose šalyse; paskutiniojo ir einamojo tepalų keitimo datas; technines apžiūras ir kitas periodinio automobilių patikrinimo duomenys.

• Registruoti transportavimo sutartys. Visos transportavimo sutartys yra registruojamos programoje. Sutartyje yra duomenys apie užsakovą, pervežimo kainą ir terminus, maršrutus, informacija apie vairuotojus, transporto priemones ir kt. Prie sutarties galima prisegti krovinio važtaraštį, automatiškai suformuoti faktūrą už paslaugas, kelionės lapą.

• Vesti kelionės lapus. Sutarties pagrindu yra suformuojamas suvestinis kelionės lapas, kuriame yra informacija apie vieną automobilio reisą: maršrutas, vairuotojų ir automobilio duomenys, normatyvinės ir faktinės kuro sąnaudos, nuvažiuoto atstumo statistika ir kt. Sistema leidžia vieno reiso metu apskaityti neribotą pervežimo sutarčių skaičių. Tokiu atveju sutarties pagrindu neužvedamas naujas kelionės lapas, bet iš jos duomenų papildomas jau egzistuojantis kelionės lapas. Automobilis su šiuo kelionės lapu jau gali būti išvykęs.

• Kontroliuoti reiso išlaidas. Iš kelionės lapo galima automatiškai formuoti komandiruotpinigių aktus, kuro bei eksploatacinių medžiagų pirkimo ir nurašymo dokumentus, susieti atskaitingų asmenų išlaidų dokumentus ir dokumentus, patvirtinančius pinigų gavimą, avansines apyskaitas.

• Kontroliuoti autotransporto judėjimus. Dispečeris sistemoje gali formuoti transporto priemonės buvimo vietos ir būklės interaktyvų grafiką; sekti transporto priemonės judėjimo reiso metu istoriją; atfiltruoti automobilius, esančius dominančiame dispečerį regione; vesti informaciją apie pakrovimo, iškrovimo, prastovos ir pan. laiką; vesti papildomą informaciją apie reisą; vesti transporto priemonių būklės apskaitą.

• Automatizuoti ekspedicijos procesą. Ekspedicijos sutartyje aprašomas maršrutas, įvedama informacija apie vežėją, automobilį, draudimus, pervežimo kainą ir kt. Prie sutarties galima prisegti krovinio važtaraštį (CMR) ir iš vežėjo gautą faktūrą.

• Automatiškai atvaizduoti logistikos proceso ūkines operacijas apskaitoje ir vesti pilnavertę apskaitą vienoje verslo valdymo informacinėje sistemoje. Logistikos verslo procesų automatizacijos posistemės nėra atskiros programos, bet vienos integruotos sistemos dalys. Todėl visos operacijos automatiškai atvaizduojamos apskaitoje ir visiškai atsisakoma pirminės informacijos dubliavimo.

• Analizuoti verslo procesų rodiklius. Programos ataskaitos leidžia analizuoti sutarčių ir maršrutų rentabilumą, vidutinį vairuotojų pravažiuotą atstumą, išlaidas vienam kilometrui, tuščios ridos procentą ir kitus transporto verslo rodiklius.

Sprendimą galite nemokamai parsisiųsti iš puslapio http://www.contourenterprise.lt/

Šaltinis – UAB “Contour Lab”

2009 m. gegužės 22 d.

Atgal į sąrašą
Į viršų