Contour Enterprise

Contour Lab

Aprašymas

Apskaitos-analitinė sistema Contour Enterprise – nemokamas atviro kodo ERP klasės programinis produktas skirtas automatizuoti verslo apskaitą ir valdymą. Contour Enterprise sistemoje naujausiomis informacinėmis technologijomis realizuotos pažangiausios valdymo ir planavimo metodikos, leidžiančios spręsti verslo efektyvumo augimo, vykdant verslo procesų modernizavimą, užduotys.

Savo technologinėmis charakteristikomis ir kokybe produktas nenusileidžia geriausioms pasaulio operatyvinės apskaitos, planavimo, verslo analizės ir valdymo uždavinių automatizavimo sistemoms. Tuo tarpu, apskaitos-analitinė sistema Contour Enterprise yra sukurta Lietuvoje ir orientuota į lietuviško verslo ypatumus bei tautos mentalitetą.

Contour Enterprise pagrindu sukurtus ERP ir MPC sprendimus naudoja visas pagrindines Lietuvos ekonomikos šakas atstovaujančios įmonės. Jas eksploatuoja stambios pramonės, statybos, transporto, didmeninės prekybos ir paslaugų sferos įmonės. Lokalizuotas sistemos versijas Rusijoje bei kitose NVS ir Baltijos šalyse diegia mūsų partneriai.

Privalumai

 • Kaina. Produktas yra platinamas nemokamai pagal atviro kodo licenciją.
 • Funkcionalumas. Programoje yra virš 50 modulių, skirtų spręsti įvairias apskaitos ir valdymo automatizacijos užduotis.
 • Patikimumas. Contour Enterprise jau daugiau nei 7 metus stabiliai veikia didžiausiose Lietuvos įmonėse.
 • Naudojimo paprastumas. Kuriant programą pagrindinis dėmėsis buvo skiriamas jos naudojimo paprastumui.
 • Lankstumas. Programoje naudojamos technologijos leidžia greitai ir efektyviai modifikuoti programos funkcionalumą atitinkamai kiekvieno kliento specifikos.
 • Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

  Mikro, Maža, Vidutinė, Didelė

  Gamintojas


  UAB "Contour Lab"
  Tarandės g. 34 , Vilnius
  Tel.: +370 52354021
  Faks.: +370 52354021
  El. paštas: info@contourlab.lt
  http://www.contourenterprise.lt/
  Į viršų