Naujos “Microsoft​” debesų technologi​jos sumažins rutinos IT darbuotoja​ms

2013 01 25 Šaltinis: UAB "Microsoft Lietuva"

Informacijos šaltinis: UAB “Microsoft Lietuva”

Pasaulinė korporacija “Microsoft” pristatė naujus debesijos operacinės sistemos įrankius “System Center 2012 SP1”, patobulintą “Windows Intune” bei naujas “Windows Azure” technologijas. Šie įrankiai palengvins įmonių kompiuterinių tinklų administratorių darbą, nes leidžia centralizuotai valdyti programas ir resursus “debesyje”, daryti serverių atsargines kopijas bei “debesyse” talpinti didelio masto svetaines ar virtualius serverius.

“Galingi valdymo ir automatizavimo sprendimai yra kertinės mūsų vystomos debesijos operacinės sistemos savybės. Jos palengvina IT darbuotojams rutininius duomenų centrų administravimo darbus ir suteikia galimybę daugiau laiko skirti novatoriškiems sprendimams”, – sakė “Microsoft” serverių ir valdymo įrankių rinkodaros viceprezidentas Michael Park.

Bendrovės “debesis” ir įrenginius valdo centralizuotai

Debesijos operacinė sistema “Windows Server 2012” ir “System Center SP1” atnaujinimas administratoriams leidžia duomenų centrus valdyti kaip vieną sistemą ir suteikia galimybę debesijos programas ir įrankius valdyti centralizuotai. Administratorių darbą taip pat palengvina funkcija, kuri leidžia perkelti virtualias mašinas į “Windows Azure” platformą ir valdyti jas iš “System Center” konsolės.

Centralizuotam įrenginių valdymui “Microsoft” pristato “Windows Intune” paslaugą ir “System Center 2012 Configuration Manager SP1”. Su šiais naujais produktais administratoriai gali valdyti visą bendrovės stalinių ir nešiojamųjų kompiuterių bei mobiliųjų įrenginių ūkį. Viena valdymo konsolė užtikrina saugumą, didina darbuotojų produktyvumą ir leidžia bendrovės duomenimis ir įrankiais naudotis visur su praktiškai bet kuriuo įrenginiu.

“Windows Intune” ir “System Center Configuration Manager” dirba kaip viena programa ir leidžia greitai ir efektyviai užtikrinti kompiuterių saugumą ir valdymo kokybę. Naujieji sprendimai puikiai dera su naujosios kartos “Windows 8” kompiuteriais, “Windows RT” planšetiniais kompiuteriais ir “Windows Phone 8” išmaniaisiais telefonais. Technologija taip pat suderinama su kitomis verslo sektoriuje populiariomis platformomis.

“Verslo ir valstybės organizacijos ieško šiuolaikiškų bei ekonomiškai efektyvių IT ūkio valdymo sprendimų. Itin svarbu užtikrinti saugumą, nes darbuotojai, pasitelkę išmaniuosius įrenginius, su įmonės duomenimis dirba ir už biuro ribų. Debesų technologijos Lietuvoje darosi vis populiaresnės, todėl naujieji “Microsoft” sprendimai turėtų sulaukti organizacijų susidomėjimo”, – sakė “Blue Bridge” direktorius Dalius Butkus.

Debesijos operacinėje sistemoje plačios svetainių ir įrankių talpinimo internete galimybės

“Windows Server 2012” ir “System Center 2012 SP1” naudotojai gali kurti didelio masto debesijos paslaugas, kurios dirba su klientų duomenų centrais. Naujieji įrankiai turi “Service Provide API”, kuris leidžia – prieglobos paslaugas teikiantiems partneriams suteikti jų klientams savitarnos paslaugas “debesyje”.

Naujosios “Windows Azure” technologijos leidžia prieglobos paslaugų tiekėjams veikti savarankiškai ir siūlyti prieglobos paslaugas aukštos klasės svetainėms ir dedikuotas virtualias mašinas. Šios technologijos suprojektuotos taip, kad prieglobos paslaugų tiekėjai galėtų jas paprastai įkelti į savo pasiūlymus ir teikti šias paslaugas klientams.

Daugiau informacijos apie “System Center 2012 SP1” galima rasti čia bei “Windows Intune” puslapyje.

Atgal į sąrašą
Į viršų