Nauja verslo duomenų valdymo platforma “SQL Server 2012” jau perduota gamybai

2012 03 13 Šaltinis: UAB "Microsoft Lietuva"

Informacijos šaltinis: UAB “Microsoft Lietuva”

Korporacija “Microsoft” atidavė gamybai naujausią duomenų valdymo platformą “SQL Server 2012”. Šią platformą bus galima įsigyti jau nuo šių metų balandžio 1 dienos. Su “SQL Server” verslo organizacijos didžiulius kiekius neapdorotų duomenų gali greitai paversti vertinga verslo informacija. Naujausia programinės įrangos versija klientams leidžia duomenis valdyti tiek vidiniame bendrovės tinkle, tiek nuotoliniu būdu, naudojantis debesų kompiuterijos sprendimais.

“Organizacijos verslo tikslais kasmet surenka vis daugiau informacijos. Nors surenkami duomenys būna vertingi, bendrovėms vis sudėtingiau juos tvarkyti, atvaizduoti ir panaudoti verslo tikslais. “SQL Server 2012″ turi gerai pažįstamus įrankius, kurie padrikus duomenis paverčia vertingomis verslo įžvalgomis ir leidžia juos panaudoti bendrovės veiklai”, – sakė Martynas Bieliūnas, “Microsoft” verslo strategijos ir rinkodaros vadovas Baltijos šalims.

Naujasis “SQL Server 2012” bendrovėms atsiperka beveik dvigubai

Pasaulinės tyrimų bendrovės “Gartner” atlikta studija rodo, kad visame pasaulyje per metus skaitmeninės informacijos padaugėja 59 procentais. Iš šių naujai sugeneruotų duomenų net 85 proc. yra neapdorota ir nestruktūruota, tačiau galimai vertinga informacija. Šiems neapdorotiems duomenims tvarkyti “SQL Server 2012” pasitelkia galingus analitinius verslo įrankius, tokius kaip “PowerView”, “PowerPivot” bei “Microsoft Excel”.

Naujausią “SQL Server 2012” jau išbandė tokios didelės tarptautinės korporacijos kaip automobilių gamintojas “Volvo”, technologijų bendrovė “LG Chemical” ir kosmetikos gamintojas “Revlon”.

Naujosios “Microsoft” duomenų valdymo platformos privalumus ypač vertina pirmaujanti įtakos internete matavimo bendrovė “Klout”. Su “SQL Server 2012” bendrovė gali greitai rinkti bei sisteminti šimtus terabaitų duomenų iš socialinių tinklų ir juos pateikti savo klientams. Naujausi duomenų apdorojimo ir verslo informacijos valdymo įrankiai bendrovei “Klout” savo klientams leidžia susistemintą informaciją teikti beveik realiu laiku.

Pamatuojamą naudą verslui rodo ir “Microsoft” užsakymu atliktas tyrimas. Bendrovė “Forrester Consulting” atliko bendro ekonominio poveikio studiją ir įvertino, kokia gali būti “SQL Server 2012” įdiegimo investicijų grąža. Rezultatai parodė, kad investicijų grąža gali siekti 189 proc., o produktas atsipirktų per 12 mėnesių.

“SQL Server 2012” duomenis tvarko ir bendrovės viduje, ir debesijoje

Vidiniams bendrovių duomenų srautams valdyti “Microsoft” taip pat pristatė naujus duomenų saugojimo sprendimus. Su galimybe parsisiųsti “SQL Server 2012” vartotojams taps prieinama nauji “Microsoft Parallel Data Warehouse” bei “SQL Server Fast Track Data Warehouse” sprendimai.

Kad renkami duomenys būtų pasiekiami ir valdomi iš bet kurios vietos, “Microsoft” pirmąjį šių metų pusmetį pažadėjo išleisti pagal “Apache Hadoop” technologiją sukurtą paslaugą debesijos platformai “Windows Azure”. Su šia paslauga bendrovės savo duomenų bazes gali valdyti ir saugoti debesyje.

Apie “Microsoft”:

1975 metais įkurta korporacija “Microsoft” (Nasdaq “MSFT”) yra pasaulinė programinės įrangos, IT paslaugų ir sprendimų, padedančių efektyviau išnaudoti asmenines bei verslo galimybes, lyderė. 2003 metais Lietuvoje įsteigtas vietinis korporacijos padalinys – UAB “Microsoft Lietuva”, kuris organizuoja programinės įrangos platinimą ir įgyvendina infrastruktūrinius IT projektus valstybiniame sektoriuje bei visų dydžių verslo įmonėse. “Microsoft Lietuva” taip pat aktyviai vykdo socialiai atsakingas programas, bendradarbiaudama su Lietuvos Švietimo ir mokslo ministerija, aljansu “Langas į ateitį” bei neįgaliųjų asociacijomis ir draugijomis.

Atgal į sąrašą
Į viršų