„Microsoft“ žada netrukus pateikti „Office 14 beta“

2009 03 05 Šaltinis: Balsas.lt

Informacijos šaltinis: Balsas.lt„Microsoft“ vyresnysis viceprezidentas Chrisas Capossela leido suprasti, kad netrukus bandytojams bus pateikta biuro programų paketo „Office 14“ „beta“ versija, praneša „ZDNet“.

Jis pabrėžė, kad „Microsoft“ laikosi tradicijos pateikti bandymams naujus „Office“ paketus dar gerokai iki jų išleidimo į rinką.

„Microsoft“ teigimu naujajame „Office 14“ bus pateiktos ir įprastos, kompiuteryje naudoti skirtos „Word“, „Excel“, „PowerPoint“ bei „OneNote“ versijos, ir galimybė jomis naudotis dirbant internete su „Internet Explorer“, „Safari“ ar „Firefox“ naršyklėmis.

C. Capossela neatskleidė, kada planuojama „Office 14“ pateikti rinkai, o tik pastebėjo, kad bendrovė tikisi išlaikyti įprastą šio paketo atnaujinimo ciklą, kai nauja versija paruošiama kas 3 metus. Dabartinė paketo versija „Microsoft Office 2007“ vartotojams buvo pateikta 2007 m. sausio mėnesį.

Praėjusią savaitę „Microsoft“ vykdomasis direktorius S. Ballmeris žurnalistams sakė, kad šiemet išleisti „Office 14“ neplanuojama.

Atgal į sąrašą
Į viršų