„Microsoft“ pristato „Windows 8“ privalumus verslui

2012 03 07 Šaltinis: UAB "Microsoft Lietuva"; Elektronika.lt

Informacijos šaltinis: UAB “Microsoft Lietuva”; Elektronika.lt

Šį rytą „Microsoft“ veiklos vadovas Kevinas Terneris (Kevin Turner) tarptautinėje informacinių technologijų ir telekomunikacijų parodoje „CeBIT“ pristatė, kokias didžiules galimybes verslui ir įmonėms suteikia planšetės su „Windows 8“ operacine sistema. Jis taip pat pakvietė IT profesionalus parsisiųsti ir išbandyti neseniai visuomenei pristatytą „Windows 8“ išankstinę versiją vartotojams (Windows 8 Consumer Preview).

„Su naująja operacine sistema „Windows 8“ vartotojams pristatome technologijas, kuriomis jie iš tiesų nori naudotis, ir tuo pačiu sukuriame naujas galimybes, kuriomis anksčiau galėjo sau leisti naudotis tik įmonės“, – teigė K.Terneris. „Windows 8” užtikrina galimybes saugiai valdyti įmonių duomenis ir visiškai atitinka IT profesionalų keliamus reikalavimus duomenims valdyti.

Pristatymo metu buvo taip pat pažymėti šie „Windows 8“ privalumai įmonėms: 

 ● Patogumas ir patrauklumas vartotojams. „Windows 8“ užpildo spragą tarp asmeninių vartotojų poreikių ir IT specialistų įmonėse keliamų reikalavimų. Su „Windows 8“ vartotojai galės naudotis naujuoju startiniu ekranu ir itin patraukliomis Metro stiliaus aplikacijomis. Ir personaliniais kompiuteriais, ir planšetėmis vartotojai gali dirbti vienodai efektyviai, naudodamiesi tiek lietimui jautriais ekranais, tiek tradicinėmis klaviatūromis ar pelėmis. Verslui skirtos aplikacijos paskirstytos visame per visą įrenginio ekraną, tad vartotojai gali jomis naudotis itin patogiai.

 ● Naujos galimybės mobiliam produktyvumui. Vartotojams, kuriems mobilus darbo stilius yra ypatingai svarbus, „Windows 8“ užtikrina nuolatinę prieigą prie savo informacijos saugiausiu būdu. „Windows 8“ apima ir versiją „Windows To Go“ (kartu su vartotojų naudojamomis aplikacijomis, duomenimis ir nustatymais), kuri telpa USB atmintinėje. „Windows 8“ pastebimi ryškūs tiesioginės prieigos prie duomenų („Direct Access“) patobulinimai, taip pat yra iš anksto įdiegta plačiajuosčio interneto prieiga, palaikanti 3G ar 4G telekomunikacinį ryšį. Tokiu būdu, su „Windows 8“ vartotojai visada lieka prisijungę ir prie savo naudojamų Metro stiliaus programėlių.

 ● Saugumas „Nuo Iki“ (End-to-end security). Tokios saugumo funkcijos, kaip „Patikima paleistis“ („Trusted Boot“), patobulinta kietojo disko apsauga („BitLocker drive protection“), naudojamų aplikacijų rakinimo funkcija „AppLocker“, taip pat vartotojų kreipimusi pagrįsta duomenų prieigos kontrolė padeda organizacijose užtikrinti informacijos saugumą tiek darbuotojams naudojantis personaliniu įrenginiu, tiek dirbant įmonės kompiuterių tinkle ar naudojantis visos sistemos darbą užtikrinančia serverių infrastruktūra (back-end). 

● Pažanga virtualizavime. Su „Windows 8“ vartotojai gali virtualiai valdyti aukštos raiškos grafinius vaizdus, naudotis lietimui jautria sąsaja ar USB jungtimi prie kompiuterio prijungiamais įrenginiais. Nuo šiol įmonių IT ūkį tvarkantiems specialistams bus lengviau sukurti virtualių darbastalių infrastruktūrą ekonomiškai efektyvesniu būdu. Be to, „Windows 8“ apima „Microsoft Hyper-V“ didelio našumo klientų virtualizavimo technologiją, kuri įmonėje dirbantiems programuotojams leidžia paprastame kompiuteryje kurti programas, šalinti trikdžius, testuoti aplikacijų skirtingas konfigūracijas ar operacinę sistemą, tuo tarpu anksčiau kiekvienai konfigūracijai reikėdavo atskiro kompiuterio.

Atgal į sąrašą
Į viršų