“Microsoft” pristato naujosios operacinės sistemos “Windows 8” išankstinę versiją

2012 02 29 Šaltinis: UAB "Microsoft Lietuva"

Informacijos šaltinis: UAB “Microsoft Lietuva”

Šiandien Barselonoje vykstančiame pasauliniame telekomunikacijų kongrese “Microsoft” pristato išankstinę naujosios operacinės sistemos “Windows 8” versiją vartotojams. Nuo šios dienos iš tinklalapio http://preview.windows.com/ ją gali parsisiųsti visi pageidaujantys. Vartotojams suteikiama galimybė išbandyti naująją populiariausios operacinės sistemos pasaulyje versiją. Tai pirmasis naujosios “Windows 8” pristatymas plačiajai visuomenei po to, kad pernai rugsėjį buvo pristatyta išankstinė versija programuotojams.

“Su “Windows 8” mes pristatome naujus būdus, kaip vartotojai gali dirbti personaliniais kompiuteriais. Kuriuo įrenginiu jie besinaudotų – kompiuteriu ar planšete, su “Windows 8″ vartotojai dirbs vienodai sklandžiai,” – naujosios operacinės sistemos versijos pristatymo metu sakė “Microsoft” viceprezidentas Styvenas Sinofskis (Steven Sinofsky).

Pristatant “Windows 8” išankstinę versiją vartotojams, buvo pažymimi šie esminiai privalumai:

    • Platus operacinės sistemos patobulinimų ir atnaujinimų spektras.

    • “Windows” produktų parduotuvė (Windows Store) su naujomis aplikacijomis.

    • Kompiuterių su “Windows” operacine sistema ir išmaniųjų telefonų “Windows Phone 7” jungtys su debesies sprendimais.

    • Naujosios naršyklės “Internet Explorer 10” išankstinė versija.

    • Naujosios techninės įrangos galimybės.

Platesnė informacija apie “Windows 8” išankstinę versiją vartotojams pateikiama “Microsoft” korporacijos pranešime žiniasklaidai. Išankstinę “Windows 8” versiją jau dabar galima parsisiųsti anglų, prancūzų, vokiečių, japonų ir keliomis Kinijoje naudojamomis kalbomis. Daugiau informacijos apie “Windows 8” išankstinę versiją ir parsisiuntimo detales galima rasti čia: http://preview.windows.com/arba http://windowsteamblog.com/. Pasibaigus pristatymui, “Microsoft” korporacijos svetainės naujienų centre taip pat bus galima peržiūrėti vaizdo medžiagą iš Barselonos.

Apie “Microsoft”:

1975 metais įkurta korporacija “Microsoft” (Nasdaq “MSFT”) yra pasaulinė programinės įrangos, IT paslaugų ir sprendimų, padedančių efektyviau išnaudoti asmenines bei verslo galimybes, lyderė. 2003 metais Lietuvoje įsteigtas vietinis korporacijos padalinys – UAB “Microsoft Lietuva”, kuris organizuoja programinės įrangos platinimą ir įgyvendina infrastruktūrinius IT projektus valstybiniame sektoriuje bei visų dydžių verslo įmonėse. “Microsoft Lietuva” taip pat aktyviai vykdo socialiai atsakingas programas, bendradarbiaudama su Lietuvos Švietimo ir mokslo ministerija, aljansu “Langas į ateitį” bei neįgaliųjų asociacijomis ir draugijomis.

Atgal į sąrašą
Į viršų