„Microsoft Office 365″ jau Lietuvoje – nuo 18 Lt/mėn

2012 06 30 Šaltinis: http://www.technologijos.lt/n/technologijos/it?t=/129/130&l=2

Informacijos šaltinis: Technologijos.lt

„Microsoft“ pranešimą spaudai apie tai, kad nuo šios savaitės Lietuvos įmonės galės pradėti naudotis naująja kompanijos debesų kompiuterijos paslauga „Office 365”, kuri savo kategorijoje konkuruos su nemažą populiarumą užsitikrinusia „Google Docs“.

„Office 365“ paslauga apima būtiniausius dokumentų kūrimo ir valdymo, komunikacijos ir bendradarbiavimo IT sprendimus – biuro programų rinkinį „Office Professional Plus“ ir jo interneto versiją „Office Web Apps“, taip pat „SharePoint Online“, „Exchange Online“ ir verslo komunikacijos produktą „Lync Online“.Priklausomai nuo pasirinkto varianto, paslauga „Office 365“ kainuos nuo 18 Lt per mėnesį vienam vartotojui.

Pristatydama naująja paslaugą „Office 365“ Lietuvos rinkai, „Microsoft“ korporacija pranešė išplėtusi šios paslaugos teikimą dar 44 pasaulio šalyse. Šiuo metu šia paslauga galima naudotis 88 šalyse 32 skirtingomis kalbomis, taip pat ir lietuvių. Iš viso paslauga „Office 365“ šiuo metu galėtų naudotis 4 milijardai gyventojų visame pasaulyje.

Anksčiau mūsų rašytą apžvalginį straipsnį apie „Office 365“ funkcionalumą galite rasti čia.Daugiau informacijos apie „Office 365“ ir įvairius jos pasirinkimo variantus galima rasti tinklalapyje http://www.ofice365.lt/. Naujienos apie paslaugą taip pat pateikiamos „Facebook“ socialiniame tinkle (Office 365), „Twitter“ paskyroje @Office365, taip pat oficialiajame tinklaraštyje http://community.office365.com/

Atgal į sąrašą
Į viršų