„Microsoft“: naudodamas „Windows XP“, verslas tik praranda pinigus

2012 05 28 Šaltinis: Technologijos.lt

Informacijos šaltinis: Technologijos.lt

Kompanija „Microsoft“ ne kartą viešai yra pareiškusi savo poziciją dėl būtinybės atnaujinti operacinę sistemą „Windows XP“ į naujesnę. Kuo toliau, tuo ši savo senesnės kartos produkto kritika darosi intensyvesnė. Tiesa, vartotojai greičiausiai komerciniais tikslais raginami atsinaujinti į „Windows 7“, o ne sulaukti greitai pasirodysiančios „Windows 8“.

Kaip teigiama, oficialus šios platformos, pasirodžiusios dar 2001 metais, palaikymas baigsis už poros metų, o pasirodžius naujai ataskaitai apie operacinių sistemų „Windows“ naudojimą verslo sektoriuje, programinės įrangos gigantas dar kartą priminė verslo sektoriui, jog jis vis dar gali atnaujinti savo seną platformą iki „Windows 7“.

Atsižvelgiant į operacinės sistemos „Windows XP“ amžių, kuri jau per dvi kartas atsilieka nuo šiuolaikinių „Microsoft“ produktų, atėjo laikas dar kartą priminti, jog naudodamiesi šia platforma, mūsų klientai rizikuoja savo verslu. Organizacijoms, kurios vis dar remiasi „Windows XP“, ne tik kyla daug didesni pavojai saugumo srityje bei problemos su techniniu palaikymu, tačiau kartu jos veltui švaisto savo biudžetą, kurį būtų galima tikslingiau panaudoti, modernizuojant savo IT ūkį“, – pareiškė „Microsoft“ savo ataskaitoje.

Korporacijos teigimu, verslas į „Windows XP“ žiūri iš tokių pozicijų: „Jei veikia, tegu veikia“, o tai yra didelė klaida. Programinės įrangos gigantas įsitikinęs, jog kompanijų, kurios neatsinaujino iki „Windows 7“, produktyvumas smarkiai kenčia. Microsoft planuoja oficialiai nutraukti „Windows XP“ palaikymą 2014 m. balandžio 8 d. Nežiūrint į tai, pastaroji operacinė sistema ir toliau išlieka viena populiariausių pasaulyje: analitikų iš IDC teigimu, ji vis dar įdiegta į 46 % visų pasaulio asmeninių kompiuterių.

Atgal į sąrašą
Į viršų