Microsoft” LAR statusą pelniusi įmonė didins Lietuvos IT rinkos konkurencingumą

2009 07 14 Šaltinis: DPA programinė įranga

Informacijos šaltinis: DPA programinė įranga

Konsultacijų, IT produktų vystymo ir paslaugų bendrovei “DPA programinė įranga” korporacija “Microsoft” suteikė išskirtinį “Large Account Reseller” (LAR) statusą. Bendrovė “DPA programinė įranga” tapo trečiąja IT bendrove Lietuvoje turinčia tokį statusą.

Bendrovės “Microsoft Lietuva” korporatyvinių klientų ir partnerių grupės vadovo Valdo Markevičiaus teigimu, “Microsoft” partneriai, pretenduojantys į LAR statusą, turi užtikrinti atitinkamą darbuotojų kvalifikaciją, taip pat didžiųjų Lietuvos įmonių segmente pasiekti tam tikras pardavimų apimtis. “Per keletą partnerystės su “Microsoft” metų bendrovė “DPA programinė įranga” pasiekė gerų veiklos rezultatų. Bendrovės specialistai rinkoje pripažįstami savo srities ekspertais, įmonė yra išvysčiusi unikalius verslo procesų valdymo įrankius, sukurtus “Microsoft” programinės įrangos pagrindu. Bendrovė prisidėjo ir prie visuomeniškai svarbių užduočių įgyvenimo, iš kurių galima paminėti Vilniaus miesto savivaldybės vykdomus e-sveikatos ir e-švietimo projektus”, – teigia V. Markevičius.

Pasak kompanijos atstovo, klientai, perkantys programinę įrangą iš LAR statusą turinčių “Microsoft” partnerių, galės pasinaudoti licencijavimo programomis skirtomis didelėms organizacijoms ir efektyviausiai planuoti, valdyti, atnaujinti ir aptarnauti programinės įrangos ūkį.

Anot “Microsoft” LAR statusą įgijusios bendrovės “DPA programinė įranga” direktoriaus Genadijaus Gricuko, jo vadovaujamos IT įmonės konkurencingumas išaugo ne tik Lietuvos, bet ir ES rinkoje. “Pelnytas LAR statusas – mūsų esamų ir būsimų klientų laimėjimas. Tai ir didelė atsakomybė, kadangi šis statusas įpareigoja mus nuolatos gerinti veiklos rezultatus. Nuo šiol “Microsoft” programinės įrangos licencijavimo ir licencijų valdymo sprendimus galėsime teikti išskirtinėmis sąlygomis. Todėl šio statuso naudą ypatingai turėtų pajusti didelės įmonės bei organizacijos. Tai smarkiai didina mūsų konkurencinį pranašumą IT rinkoje”, – sako G. Gricukas.

“DPA programinė įranga” – IT kompanija, kurios pagrindinė veikla yra programinės įrangos licencijų pardavimai, infrastruktūrinių ir saugumo sprendimų diegimas, vystymas bei konsultacinė veikla. Bendrovė Lietuvoje veiklą pradėjo 2005 m. Ji yra kompanijos “Microsoft” auksinis partneris. 2006 m. bendrovė pelnė “Microsoft” metų pardavėjo, o 2007 m. – sparčiausiai augusio Microsoft partnerio vardą.

Atgal į sąrašą
Į viršų