Informacinių technologijų milžinė EMC pristato “VSPEX Proven Infrastructure” sistemą

2012 04 25 Šaltinis: EMC Corporation

Informacijos šaltinis: EMC Corporation

Informacinių technologijų milžinė EMC pristato “VSPEX Proven Infrastructure”. Tai – paprasta, efektyvi ir lanksti atskaitos architektūra, kurią sudaro apdovanojimus pelniusios EMC duomenų saugojimo sistemos, naujos kartos atsarginių kopijų produktai ir geriausios virtualizavimo, serverių bei tinklų technologijos, kurias siūlo EMC partneriai – bendrovės “Brocade”, “Cisco”, “Citrix”, “Intel”, “Microsoft” ir “Vmware”.

“Siūlydami VSPEX savo partneriams suteikiame priemonių reaguoti į sparčiai augančią virtualiųjų infrastruktūrų ir privačiųjų debesų technologijų rinką. VSPEX paspartins klientų persikėlimą į debesis, leisdama mūsų partneriams kurti pridėtinę vertę ir išskirti save iš kitų. VSPEX pakeitė mūsų kartu su partneriais klientams siūlomus sprendimų būdus – jų asortimentas gerokai prasiplėtė”, – sako EMC korporacijos pardavimų vyresnysis viceprezidentas Greggas Ambulosas.

Keturiolika pradinių VSPEX konfigūracijų atitinka populiariausius klientų kėlimosi į debesų kompiuterijos sistemas atvejus. Visi šie atvejai skirti padėti klientams paspartinti privačiojo debesies dislokavimo ir galutinių naudotojų kompiuterizuotų darbo vietų kūrimo procesus.

“VSPEX pasitelkia “Microsoft” pasiryžimą siūlyti infrastruktūrinės architektūros debesų kompiuterijos paslaugas ir pagalbą, grindžiamą praktikoje patvirtinta bei rentabilia “Microsoft” technologija, įskaitant “Windows Server”, “Windows Server Hyper-V” ir “System Center”. “Microsoft” klientai gali išnaudoti savo esamą IT infrastruktūrą ir žinias, persikeldami į privatųjį, viešąjį ar mišrųjį debesį. Partneriai gali naudoti “Microsoft” ir EMC produktų kombinaciją ir išplėsti savo verslą bei pagreitinti klientų prisitaikymą prie debesų kompiuterijos technologijų”, – vardina “Microsoft Windows Server” ir virtualizacijos produkto rinkodaros direktorius Maikas Schutzas.

Dislokuodami savo privačias debesų kompiuterijos sistemas, klientai gali rinktis “VMware vSphere 5.0” arba “Microsoft Windows Hyper-V”. Šios sistemos atitinka 50–250 virtualių kompiuterių. Taip pat klientams siūlomos galutinio naudotojo kompiuterizuotų darbo vietų sistemos – “VMware View” ir “Citrix XenDesktop”®, atitinkančios 50–2 000 virtualiųjų stalinių kompiuterių. Papildomos VSPEX konfigūracijos parengiamos pagal klientų poreikius.

“Sujungus efektyviai energiją vartojančius “Intel® Xeon®” procesorius su EMC duomenų saugojimo technologijomis, naudotojams suteikiama galimybė greitai įdiegti patikimus ir praktikoje išbandytus sprendimus, atitinkančius jų verslo poreikius. Pristačius naująją EMC VSPEX infrastruktūrą, “Intel” ir EMC tęsia bendradarbiavimą ir toliau siūlo įvairius sprendimus, tenkinančius mūsų klientų poreikius bei spartinančius debesų kompiuterijos plėtrą, skatinančią mūsų ilgalaikės technologinės partnerystės pranašumus”, – teigia “Intel Corporation” duomenų infrastruktūros grupės viceprezidentas ir generalinis direktorius Boydas Davisas.

Kol kas “VSPEX Proven Infrastructure” siūloma “EMC Velocity™” partnerių programoje dalyvaujantiems partneriams. Pirmą kartą partneriai gali visiškai išnaudoti EMC prekės ženklą ir pramoninius projektus, siūlydami VSPEX sprendimus savo klientams. Be to, EMC savo partneriams suteikia galimybę naudotis VSPEX laboratorijomis, kuriose galima testuoti, tvirtinti ir demonstruoti naujus VSPEX sprendimus.

“Keliantis į debesų kompiuteriją, EMC kompanijoms siūlo platų unikalių sprendimų asortimentą. VSPEX – tai paprastumo ir lankstumo balansas, leidžiantis maksimaliai padidinti efektyvumą. Mes džiaugiamės galėdami kurti VSPEX kartu su rinkos lyderiais – “Brocade”, “Cisco”, “Citrix”, “Intel”, “Microsoft” bei “VMware” – ir siūlyti paslaugas savo klientams išskirtinai per turimą “Velocity” kanalo partnerių tinklą”, – džiaugiasi “EMC Corporation” rinkodaros vadovas ir vykdantysis viceprezidentas Jeremy Burtonas.

EMC VSPEX nauda klientui:

  • VSPEX sistema yra paprasta. “VSPEX Proven Infrastructures” siūlo prognozuojamą našumą, kuris leidžia sumažinti planavimo, dydžio nustatymo ir konfigūravimo apribojimus pritaikant privatųjį debesį arba galutinio naudotojo kompiuterizuotas darbo vietas. Be to, EMC VSPEX konfigūracijos patvirtinimas leidžia gerokai sumažinti dislokavimo trukmę. Galiausiai – suderinamumas su “Windows Server Hyper-V” ir “VMware vSphere” debesų kompiuterijos infrastruktūra klientams siūlo galimybę naudotis vienu valdymo tašku, privačiojo debesies dislokavimui pasitelkiant “Microsoft” debesų kompiuterijos produktą “System Center” ir operacijų valdymo programinį paketą “VMware vCenter”™.

  • VSPEX sistema yra efektyvi. Ji sukurta remiantis daug apdovanojimų pelniusiomis EMC VNX™ ir VNXe™ suvienytosiomis duomenų laikymo sistemomis ir “Avamar”® bei “Data Domain”® naujos kartos atsarginių kopijų produktais. VSPEX klientams siūlo neprilygstamą efektyvumo lygį. Išnaudodami tokias pažangias technologijas kaip duomenų dubliavimo šalinimas, glaudinimas ir visiškai automatizuota pakopinio duomenų saugojimo sistema (FAST), klientai gali gerokai sumažinti eksploatacijos sąnaudas. Glaudžiai integruodami šias technologijas su “Hypervisor” ir galutinio naudotojo kompiuterizuotomis darbo vietomis, klientai gali išnaudoti paprastesnius administravimo procesus ir mažiau lėšų išleisti valdymo reikmėms.

  • VSPEX sistema yra lanksti. VSPEX leidžia klientams sujungti pirmaujančias rinkoje serverių, tinklų ir virtualizavimo technologijas į EMC praktikoje patvirtintą infrastruktūrą, grindžiamą itin lanksčiais EMC duomenų saugojimo ir atsarginių kopijų sprendimais. Be to, kliento pasirinktas partneris, išmanantis konkretaus kliento poreikius, gali tiksliau pritaikyti VSPEX jiems tenkinti.

Apie EMC

EMC korporacija yra pasaulinė lyderė IT paslaugų srityje, padedanti verslo įmonėms ir paslaugų teikėjams atlikti įvairias operacijas ir teikti IT paslaugas. Viena pagrindinių kompanijos teikiamų paslaugų – debesų kompiuterija. Pasitelkdama inovatyvius produktus ir paslaugas, EMC suteikia galimybę pasiekti debesų kompiuteriją bei taip padeda IT departamentams kaupti, saugoti ir analizuoti didžiausią vertybę – informaciją – lankstesniu, patikimesniu ir ekonomiškesniu būdu.

Atgal į sąrašą
Į viršų