“Hnit-Baltic” pristato internetinį maršrutų planavimo sprendimą transporto ir logistikos įmonėms

2011 09 27 Šaltinis: UAB„HNIT-BALTIC“

Informacijos šaltinis: UAB„HNIT-BALTIC“

Transporto įmonės, valdančios nuo kelių iki keliasdešimties transporto priemonių, arba užsakančios pervežimo paslaugas iš kitų tiekėjų, nuo šiol galės planuoti maršrutus tiesiog internete. “ArcLogistics” internetinis sprendimas leidžia optimizuoti transporto parko maršrutus, racionaliau paskirstyti krovinius tarp pristatymo taškų, sumažinti su krovinių transportavimu susijusius kaštus, pagerinti klientų aptarnavimo kokybę tiksliau planuojant ir valdant atvykimo pas adresatą laiką. Šis sprendimas pasiekiamas per “Maps.lt” interneto svetainę.

ReklamaPirmųjų “ArcLogistics” naudotojų Lietuvoje patirtis rodo, kad pasitelkus šią maršrutų planavimo sistemą, iki 30 proc. sutrumpėja nuvažiuoti atstumai, iki 15 proc. sumažinamas pervežimams reikalingų transporto priemonių skaičius. Tarp kitų svarbių šio sprendimo privalumų minima sutrumpėjęs maršrutų planavimui ir krovinių pristatymui skiriamas laikas, su tuo pačiu automobilių skaičiumi aptarnaujama daugiau klientų, tiksliai pagal adresą ir geografines koordinates sužymimi maršrutų taškai.

“Šiais laikais žmonės jau įpratę ieškoti informacijos ir tvarkyti daugelį su verslu susijusių reikalų tiesiog internete. Tad ir šis sprendimas bus patogus naudojimui ir lengvai suprantamas,” sako Raivaras Klypšas, “Hnit-Baltic” inžinerinių ir transporto sprendimų departamento vadovas. “Be to, įmonėms nereikės investuoti į nuosavą programinę įrangą, ieškoti profesionalių specialistų pagalbos, skirti resursų jos diegimui ir priežiūrai. Tai ypač aktualu mažoms įmonėms, kurios nori sutelkti dėmesį išimtinai į transportavimo veiklą, o ne IT problemų sprendimą.”

Anot p. Klypšo, “ArcLogistics” galima vadinti ir “žaliųjų technologijų” sprendimu. Padėdamas taupyti kurą, trumpindamas nuvažiuotą atstumą ir mažindamas kitas automobilių sąnaudas, “ArcLogistics” prisideda ir prie taršos mažinimo. Todėl sprendimas turėtų ypač patikti tiems, kam rūpi aplinkos tausojimas.

“Hnit-Baltic” sukūrė šią paslaugą amerikiečių kompanijos “Esri” ArcGIS technologijų pagrindu. Kartu su “ArcLogistics” suteikiama teisė naudotis “Maps.lt” verslo klientams skirtomis paslaugomis ir skaitmeniniais žemėlapiais, su šiuo metu Lietuvoje tiksliausiais adresų, kelių ir gatvių duomenimis.

Apie UAB “HNIT-BALTIC”Pradėjusi veiklą 1993 m. UAB “HNIT-BALTIC” tapo GIS sprendimų lydere Baltijos šalyse. Įmonė yra įgaliotoji “Esri Inc.” kompanijos atstovė, Cellular Expert™ telekomunikacinių tinklų belaidžio ryšio planavimo ir duomenų valdymo programinės įrangos kūrėja. Bendrovė diegia GIS sprendimus, pritaikytus įvairiems verslo ir valstybės sektoriams (aplinkosaugos, savivaldos, inžinerijos, nekilnojamojo turto, transporto, prekybos ir kt.), ir įgyvendina visuomeninius GIS projektus ( “Maps.lt”, “Pranešk apie skriaudžiamą gamtą” ir kt.).

“HNIT-BALTIC” paslaugomis naudojasi daugiau kaip 400 užsienio ir Lietuvos organizacijų. 2010 metais konsoliduotos pajamos iš veiklos sudarė 14 mln. Lt. “HNIT-BALTIC” Baltijos šalyse veikia per dukterines įmones “Envirotech” (Latvijoje) ir “AlphaGIS” (Estijoje), pasaulyje – tiesiogiai per savo 45 atstovų tinklą. http://www.hnit-baltic.lt/, http://www.cellular-expert.com/, http://www.maps.lt/

Atgal į sąrašą
Į viršų