BSS sprendimai pristatyti Vidurio ir Rytų Europai

2009 03 04 Šaltinis: Elektronika.lt

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

2009 m. vasario 18−19 d. Lenkijos sostinėje Varšuvoje vyko 1-asis CEE Finansinio centro susitikimas, kuriame dalyvavo beveik 130 finansinės ir IT sričių įmonių iš įvairių šalių. Susitikime aptartos galimybės, kaip sukurti vieningą finansų rinką Europos Sąjungoje, kaip pasitelkiant naujus metodus bei efektyvius IT sprendimus, išgyventi ekonomikos recesiją ir valdyti su investavimu susijusią riziką. Šiame susitikime dalyvavo vienintelė Lietuvos atstovė – UAB „Baltic Software Solutions7 (BSS).

Įmonės generalinis direktorius Aidas Kavaliauskas liko patenkintas ne tik susidomėjimu įmonės kuriamais sprendimais finansų sektoriui, bet ir užmegztais kontaktais. BSS susitikime pristatė į paslaugas orientuotos architektūros SOA pagrindu kuriamų sprendimų privalumus. SOA leidžia finansinių įmonių turimas programas lengvai ir greitai papildyti naujomis verslo funkcijomis, atitinkančiomis šiandienos verslo poreikius. Šios technologijos pagrindu sukurti sprendimai yra lengvai integruojami su įmonės turimomis programomis, todėl nesutrikdomi įprastiniai procesai. Šiuo metu SOA yra labai aktuali tema, kadangi atėjus krizei finansinės įmonės peržiūri turėtą “Vienas tiekėjas – viena sistema” strategiją ir ieško lankstesnių ir labiau ekonomiškai pagrįstų sprendimų.

„Šis susitikimas – tai bendravimo forumas, skirtas Vidurio ir Rytų Europos finansų sektoriaus atstovams. Dalyvavome jame, nes jau ne vienerius metus kuriame sprendimus užsienio įmonėms, žinome jų poreikius – dalyvaudami siekiame savo sprendimus pristatyti plačiau. Savo veiklą pradėjome nuo finansinių paslaugų valdymo sprendimų kūrimo – šioje srityje turime daugiausia patirties. Be to, mūsų verslo valdymo sistemos yra itin pažangios, pritaikomos kiekvienam klientui. Tai reali pagalba verslo efektyvumo ir kaštų mažinimo siekiančioms įmonėms. “, − sakė A. Kavaliauskas.

Susitikimo dalyviai turėjo galimybę pasidalyti patirtimi su kitais kolegomis, išgirsti įdomius įvairių profesijų ir sričių atstovų pranešimus, išklausyti pristatymų ciklą, susipažinti su pažangiausiais produktais ir paslaugomis, skirtomis finansų sektoriui.

Šiemet BSS taip pat planuoja antrą kartą dalyvauti Dubajuje vyksiančioje trečiojoje pagal dydį informacinių technologijų parodoje „Gitex“. Pernai įmonė šioje parodoje buvo viena iš nedaugelio pristačiusiųjų finansinių paslaugų ir žiniasklaidos sričių sprendimus ir sulaukė nemažo susidomėjimo. „Dalyvavimas tokiose parodose yra vertinga patirtis, nes akis į akį susitinkame su potencialiais klientais, galime išsiaiškinti jų poreikius. Dar vienas teigiamas dalyvavimo aspektas – tokių renginių dalyviai vienu metu gali susitikti su daugeliu savo konkurentų, įvertinti savo padėtį rinkoje, susipažinti su konkurentų pažanga, analizuoti rinką“, − dalyvavimo tarptautiniuose renginiuose privalumus įvardija A. Kavaliauskas.

Atgal į sąrašą
Į viršų