BSS pernai augo beveik ketvirtadaliu

2009 03 12 Šaltinis: UAB „Baltic Software Solutions“

Informacijos šaltinis: UAB „Baltic Software Solutions“

Pažangią verslo procesų valdymo programinę įrangą kuriančios įmonės „Baltic Software Solutions“ (BSS) pernai metų apyvarta siekė 5,3 mln. Lt − 23 proc. daugiau nei 2007 m.

„Tai geriausi rezultatai per beveik 8-erius įmonės gyvavimo metus. Apyvartos didėjimui daugiausia įtakos turėjo sėkmingai vystomi projektai užsienio šalyse – Vokietijoje, Danijoje, Švedijoje, Liuksemburge, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pernai pasirašėme ne viena svarbią bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos ir užsienio įmonėmis“, − augimo priežastis įvardijo BSS generalinis direktorius Aidas Kavaliauskas.

BSS yra viena didžiausių Kaune programinės įrangos įmonių, kurianti sprendimus tiek stambioms, tiek vidutinėms užsienio ir Lietuvos įmonėms. Praėjusiais metais beveik visas įmonės pajamas sudarė lėšos, gaunamos iš užsienio – beveik 89 proc. „Mūsų įmonė yra tarptautinės įmonių grupės CID narė. Tai ne tik padeda plėtoti verslą užsienio rinkose, tačiau ir leidžia abiejų įmonių darbuotojų patirtį ir bendradarbiavimą panaudoti vis didėjantiems klientų poreikiams patenkinti. Net 81 proc. pajamų gauname iš Vokietijos. Pagrindinius projektus iki šiol vykdėme Vakarų Europoje, tačiau turime ambicijų plėsti savo veiklą ir Pabaltijo regione“, − teigė A. Kavaliauskas.

Pernai BSS suteiktas „Microsoft“ auksinio partnerio statusas už įdirbį taikomųjų sprendimų ir duomenų valdymo sprendimų kūrimo srityje. Tai įrodo, kad BSS verslo valdymo sistemos yra itin pažangios, pritaikomos kiekvienam klientui.

Išaugo ir personalo skaičius – įmonės kolektyvo gretas papildė 23 įvairaus lygio administracijos ir techninio pobūdžio darbuotojai. Šiuo metu įmonėje dirba beveik 80-ies specialistų komanda.

2009 m. įmonė planuoja rinkai pasiūlyti naujų finansinei sričiai skirtų produktų. „Savo veiklą pradėjome nuo finansinių paslaugų valdymo sprendimų kūrimo – šioje srityje turime daugiausia patirties. Nuo šios savaitės prie mūsų komandos prisijungia itin daug patirties bankinėje srityje turintis specialistas Linas Blažaitis. Planuojame rinkai pasiūlyti inovatyvius mažmeninei bankininkystei skirtus klientų rizikos vertinimo sprendimus“, − sako A. Kavaliauskas.

L. Blažaitis prie bankams skirtų informacinių sistemų kūrimo ir diegimo dirba nuo 1993 m. „Patirties įgijau dirbdamas vienuose didžiausių ir patikimiausių Lietuvos bankų. Susipažinau su BSS veikla ir kuriamais pažangiais sprendimais, ir manau, kad kartu sėkmingai praplėsime bankinės srities produktų liniją, pasiūlysime Lietuvos rinkai ne vieną sprendimą, padėsiantį įmonėms išgyventi sunkmetį“, − teigia naujasis BSS komandos narys L. Blažaitis. 

Šiemet BSS taip pat planuoja dalyvauti įvairiose užsienio IT parodose, forumuose. Artimiausias renginys – kovo 18 d. vyksiančios KTU „Karjeros dienos 2009“. „Įmonei strategiškai sėkmingus veiksmus atlikome dar iki krizės. Ir nors tiek Lietuvoje, tiek užsienyje vis daugėja žinių apie darbuotojų atleidimus – mes vis dar ieškome geriausių IT srities specialistų. Nors esame palankiai vertinami užsienio įmonių, Lietuvoje nesame pakankamai žinomi. Todėl vienas iš šių metų tikslų – įrodyti Lietuvos verslininkams, kad mūsų kuriama programinė įranga yra pažangus įrankis, taupantis įmonės lėšas, optimizuojantis veiklą bei padėsiantis sėkmingai persiorientuoti ir pasiruošti naujiems ekonomikos iššūkiams“, − teigia A. Kavaliauskas.

Apie UAB „Baltic software solutions“:

UAB „Baltic Software Solutions“ (BSS) – tai įmonių grupės CID narė (nuo 2007 m.), turinti tarptautinę septynerių metų patirtį kuriant, vystant ir diegiant verslo procesų valdymo sprendimus finansinių paslaugų, prekybos, viešojo sektoriaus, visuomenės informavimo srityse. BSS sukurti sprendimai – tai pažangūs verslo valdymo įrankiai, padedantys sukaupti ir valdyti svarbią verslo procesų informaciją. BSS sprendimus naudoja Lietuvoje ir pasaulyje gerai žinomos finansinių paslaugų, prekybos ir gamybos įmonės.

Projektai vykdomi Vokietijoje, Danijoje, Švedijoje, Liuksemburge, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Lietuvoje. Planuojami projektai Jungtinėje Karalystėje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Rusijoje. Kolektyvą sudaro beveik 80 universitetinį išsilavinimą IT (90 %) ir kitų sričių darbuotojai. Komanda patirties įgijo tokiose skirtingose srityse kaip finansai, logistika, viešasis sektorius, didmeninė prekyba ir kt. Patirtis buvo sukaupta dirbant žinomose programinės įrangos kūrimo įmonėse bei dalyvaujant sėkminguose BSS projektuose, kuriant programinę įrangą „Universal Leasing GmbH“, „AL Finans A/S“ bei kitiems. Dalyvauta jungtiniuose šių klientų projektuose: „Hewlett-Packard“, BMW, „Audi“, „Tetra Pack“, „Ball Packaging Europe“ bei „Siemens“.

BSS yra Kauno Prekybos, pramonės ir amatų rūmų, asociacijos „Infobalt“, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų ir Britų prekybos rūmų Lietuvoje narė. Nuo 2008 m. BSS yra korporacijos „Microsoft“ auksinė sertifikuota partnerė (Microsoft Gold Certified Partner).

Įmonės apyvarta pernai išaugo 23 % (2008 m. – 5,3 mln. Lt, 2007 m. – 4,3 mln. Lt).

Kontaktinis asmuo:

Viktorija Masaitytė,

Komunikacijos projektų vadovė

Tel. +370 37 750060,  Faks. +370 37 750059,

Mob. tel. +370 655 79 479,

E-mail: viktorija.masaityte@bss.biz,

www.bss.biz       

Atgal į sąrašą
Į viršų