BSS dalyvavo informacinių technologijų parodoje „Gitex“ Dubajuje

2008 11 11 Šaltinis: Baltic Software Solutions

Informacijos šaltinis: UAB “Baltic Software Solutions”

Spalio 19−23 d. Dubajuje vykusioje trečiojoje pagal dydį informacinių technologijų parodoje „Gitex“ (http://www.gitex.com/) Lietuvai pirmą kartą atstovavo pažangias verslo valdymo programas kurianti UAB „Baltic Software Solutions“. Jungtinių Arabų Emyratų sostinėje veikusioje parodoje dalyvavo 3300 kompanijų iš 83 pasaulio šalių, IT sektoriaus naujienos pritraukė per 130 tūkst. lankytojų. BSS kartu su tarptautinės įmonių grupės CID atstovais parodos lankytojams pristatė kuriamus pažangius sprendimus finansinių paslaugų, prekybos, žiniasklaidos sritims valdyti.

„Renginys buvo labai įdomus, užmezgėme labai daug kontaktų tiek su potencialiais klientais, tiek su partneriais, susitarėme dėl tolesnių susitikimų. Parodoje buvome vieni iš nedaugelio pristačiusiųjų finansinių paslaugų ir žiniasklaidos sričių sprendimus, gal todėl ir sulaukėme nemažo susidomėjimo. Vidurio Rytų įmonėms tikrai turime ką pasiūlyti, nes įgijome daug patirties ir žinių įgyvendinant projektus Europos rinkose“, – teigė parodoje „Gitex“ dalyvavęs BSS generalinis direktorius Aidas Kavaliauskas.

„Gitex“ buvo sudaryta iš trijų sektorių: verslo sprendimų, telekomunikacijų ir „consumer electronic“ (elektroninių vartotojų). Renginio organizatorius − Dubajaus Pasaulio prekybos centras (http://www.dicec.ae/).  Parodoje dalyvavo ne tik pasaulyje gerai žinomos kompanijos, tokios kaip „Google“, HP, „Microsoft“, „Oracle“ ir kt., bet ir mažesnės įmonės, atstovaujančios Rytų regionui. Renginys susilaukė 20 proc. didesnio nei pernai JAE vyriausybinių įstaigų susidomėjimo. Pirmą kartą renginyje dalyvavo ir tokios šalys kaip Bahreinas, Airija, Rumunija, Serbija, Slovėnija ir Tailandas. Parodos metu vyko technologijų naujovėms skirta konferencija.

Planuojama, kad kitąmet paroda vyks spalio 18−22 d.

Atgal į sąrašą
Į viršų