“Alna Group” investuoja į jaunus ir gabius studentus

2010 02 24 Šaltinis: Alna Group

Informacijos šaltinis:  UAB “Alna Group”
 

UAB “Alna group” pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Vilniaus Kolegija. Sutartyje numatoma bendradarbiauti tobulinant mokymo programas, organizuojant studentų praktikas, stiprinti užsienio kalbų mokymą bei kviesti specialistus skaityti paskaitas studentams.

Reklama

“Šiuo metu rinkoje jaučiamas didelis gerai paruoštų ir užsienio kalbas žinančių IT bei paslaugų nuomos specialistų trūkumas. Tai įtakojo IT kompanijų augimas, didelių tarptautinių kompanijų atėjimas į rinką bei specialistų emigracija į kitas Europos Sąjungos šalis. Vilniaus kolegiją mes matome kaip galinčią ir norinčią greitai reaguoti į naujus rinkos poreikius. Ši bendradarbiavimo sutartis leis perduoti mūsų sukauptas žinias bei patirtį pritaikant mokymo programas prie šiuolaikinių rinkos poreikių, o Vilniaus kolegijai tapti labai paklausia specialistus ruošiančia mokymo įstaiga.”, – teigia Tomas Milaknis, “Alna Group” generalinis direktorius.

Pasak Tomo Milaknio, didžiausias dėmesys bus teikiamas programavimo, sistemų administravimo, tinklų inžinerijos, buhalterinės apskaitos bei klientų aptarnavimo sričių specialistams. “Alna Group” įsipareigojo priimti studentus profesinei praktikai, o geriausius – įdarbinti. Taip pat bus organizuojamos ir skaitomos paskaitos kolegijos studentams, siekiant supažindinti su geriausia verslo patirtimi.

“Kolegija didesnį dėmesį kreipia į praktikas, ryšius su darbo pasauliu. Studijų programose yra numatyta ir humanitarinių dalykų: dėstoma filosofija, sociologija, kultūros istorija, sustiprinta užsienio kalba. Tai sudaro sąlygas studentams lavinti savo bendruosius gebėjimus. Įgyvendinant Bolonijos proceso nuostatas savo studijų programas mes konstruojame atsižvelgdami į kompetencijas, būtiniausias žmogui ir specialistui” – kalbėjo Vilniaus kolegijos direktorius G. Bražiūnas.

Daugėjant užsienio investicijų Lietuvoje, užsienio kalbos, tokios kaip anglų, mokėjimas tampa dideliu privalumu įsidarbinant, todėl Vilniaus Kolegija sudarys daugiau galimybių mokytis sustiprintos anglų kalbos kursą.

“Matydami dabartinę Lietuvos situaciją, siekiame, kad mūsų šalyje būtų rengiami kvalifikuoti darbuotojai. Tiesioginis įmonių bendradarbiavimas kartu su mokslo įstaigomis studentams suteiks galimybę gauti daugiau praktinių žinių ir geriau pasiruošti atėjimui į darbo rinką. “Alna Group” skatina investicijas į jaunus ir gabius žmonės, todėl kviečia kitas IT ir verslo nuomos paslaugas teikiančias įmones taip pat prisijungti prie šios iniciatyvos”, – kalbėjo T. Milaknis.

Apie “Alna Group”

Pagrindinės “Alnos” įmonių grupės bendrovės yra IT konsultacijų ir paslaugų įmonė “Alna Intelligence”, individualių programinių sprendimų kūrėja “Alna Software”, verslo valdymo sprendimų kūrėja ir diegėja “Alna Business Solutions” , dokumentų valdymo sistemų kūrėja “DocLogix” bei “BPO House” teikianti verslo procesų valdymo ir nuomos paslaugas. Šios įmonės veikia Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje. Šiuo metu visoje “Alnos” grupėje dirba daugiau nei 400 specialistų.

Apie “Vilniaus Kolegiją”

Didžiausia Lietuvoje kolegija – Vilniaus kolegija – (kolegija turi 8 fakultetus ir per 8000 studentų) kiekvienais metais išleidžia į darbo rinką per 3000 paruoštų humanitarinių, socialinių, biomedicinos, fizinių, technologijos mokslų ir meno studijų sričių specialistų. Per savo veiklos dešimtmetį (šiemet švenčia 10 metų jubiliejų) Vilniaus kolegija Lietuvai paruošė per 25 000 įvairių sričių specialistų.

Atgal į sąrašą
Į viršų