„Alna Business Solutions“ smulkiojo verslo bendrovei diegia „SAP“ sistemą

2008 10 09 Šaltinis: UAB „Alna Business Solutions“

Informacijos šaltinis: UAB „Alna Business Solutions“ 

Pirmą kartą „SAP Business All-In-One“ verslo valdymo sistema diegiama smulkiojo verslo atstovams iš Lietuvos. Verslo valdymo sistemų konsultacijų bendrovė „Alna Business Solutions“ visiems verslo procesams valdyti ir optimizuoti skirtą sprendimą diegia elektroninių komponentų platintojai Baltijos šalyse „Elgerta Group“. Tokio dydžio bendrovės apsisprendimas diegti „SAP“ sistemą – išskirtinis atvejis Šiaurės Europos rinkoje.

„Jaučiame augantį įvairiaus dydžio Lietuvos bendrovių susidomėjimą verslo valdymo sprendimais. Pamažu griūva mitas, kad SAP ir kiti modernūs sprendimai skirti tik didžiosioms bendrovėms, juos sėkmingai ima taikyti ir smulkesnės įmonės. SAP grįstų sprendimų diegimui įvairaus dydžio bendrovėse žadame skirti daug dėmesio ir ateityje“, – teigė „Alna Business Solutions“ vadovas Tomas Milaknis.

Kaip teigė įmonių „Elgerta Group“ direktorius Gerdas Žabas, pasirinkimą diegti „SAP“ efektyvesnio verslo, tolimesnės plėtros bei konkurencingumo didinimo siekis. „Norime susitelkti ties tiesiogine veikla ir tikrosios verslo vertės kūrimu, optimizuoti ūkines išlaidas, vertinti ir valdyti esamą įmonių grupės situaciją realiame laike. Didesnis darbo efektyvumas ir, įdiegus sprendimą, sutaupyti resursai pagelbės stiprinti konkurencinį pranašumą“, – sakė G. Žabas.

Augantis smulkusis verslas susiduria su sunkumais – dėl nuolatinės plėtros ir augimo patiriamas apyvartinių lėšų, resursų ir darbuotojų trūkumas. Tokiomis sąlygomis atsiranda poreikis efektyvinti verslo ir žmonių darbo procesus.

Smulkiojo verslo bendrovės sprendimas diegti „SAP“ sulaukė ir programinės įrangos gamintojo atstovų susidomėjimo. „Kurdami ir tobulindami savo produktus, stengiamės perduoti dirbant su didžiosiomis pasaulio kompanijomis sukauptą verslo valdymo sprendimų patirtį ir smulkesniems rinkos dalyviams. Tikimės, kad Lietuvos smulkiojo verslo bendrovės sprendimas įsidiegti modernų verslo valdymo sprendimą ir perimti geriausią pasaulinę patirtį taps pavyzdžiu ir kitoms regiono smulkiojo ir vidutinio verslo atstovėms“, – teigė „SAP Baltics“ vykdantysis direktorius Carl Langhorm.

„Elgerta Group“ įmonėse bendrovė „Alna Business Solutions“ diegia specialų „SAP Business All-In-One“ sprendimą, kurį sukūrė bei Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo įmonėms pritaikė „SAP“ drauge su „Alna Business Solutions“ ir kitais partneriais. Įrankis skirtas visiems verslo procesams valdyti ir optimizuoti – nuo planavimo iki produktų kūrimo, nuo pirkimo iki atsiskaitymo su kreditoriais, nuo gamybos iki logistikos, nuo pardavimo iki aptarnavimo.

Apie „Alna Business Solutions“

 
„Alna Business Solutions“ yra „Alnos“ grupės įmonė, teikianti veiklos procesų konsultacijas, kurianti, integruojanti, atnaujinanti ir prižiūrinti verslo, informacijos bei darbo procesų valdymo sistemas. Bendrovės pajamos iš veiklos Lietuvoje, Estijoje ir Lenkijoje praėjusiais metais buvo beveik 20,7 mln. litų.Apie „SAP“

 
„SAP“ – pasaulyje pirmaujanti programinės įrangos verslui teikėja. Šiandien per 46 100 klientų daugiau nei iš 120 šalių naudoja „SAP®“ programinę įrangą – nuo individualių programinių sprendimų smulkiam ir vidutiniam verslui iki programinės įrangos kompleksų tarptautinėms organizacijoms. „SAP“ programinė įranga, sukurta atviros inovacijoms ir verslo pokyčiams „SAP NetWeaver®” technologijų platformos pagrindu, leidžia bet kokio dydžio verslo įmonėms visame pasaulyje pagerinti ryšius su klientais, bendradarbiavimą su partneriais, užtikrinti efektyvesnę tiekimo grandžių ir verslo operacijų sąveiką. „SAP“ sprendimų pakete – unikalūs sprendimai daugiau nei 25 pramonės šakoms, tarp jų – modernių technologijų sektoriui, mažmeninei prekybai, finansinių paslaugų įmonėms, sveikatos apsaugai, viešajam sektoriui.

Atgal į sąrašą
Į viršų