“Alna Business Solutions” pradeda teikti verslo procesų valdymo nuomos paslaugas

2008 05 27

Informacijos šaltinis: UAB “Alna Business Solutions”

Verslo valdymo sprendimų konsultacijų bendrovė “Alna Business Solutions” pradeda teikti verslo procesų valdymo nuomos paslaugas personalo administravimo ir paieškos, darbo užmokesčio skaičiavimo, buhalterinės apskaitos ir biuro administravimo srityse. Iki 2010 m. bendrovė planuoja iš naujos veiklos gauti 10 mln. litų pajamų, dirbti su 300 klientų. Iki šiol kūrusi ir diegusi verslo procesų valdymo sprendimus, turimą patirtį “Alna Business Solutions” panaudos klientams pasiūlydama galimybę žengti kitą logišką žingsnį veiklos efektyvumo didinimo srityje.

“Logiškas žingsnis siekiant efektyvios verslo veiklos – šalutinių veiklos sričių atskyrimas ir perdavimas tose srityse besispecializuojančių išorės partnerių globai. Kažkada naujovė buvo išorės švaros paslaugų bendrovių samda, dabar jau įsitvirtino ir IT paslaugų nuoma. Kitas veiklos gryninimo ir efektyvumo didinimo etapas yra verslo procesų administravimo perdavimas išorės partneriams”, – sakė “Alna Business Solutions” direktorius Tomas Milaknis.

Pasak jo, pirmiausia tarp potencialių klientų “Alna Business Solutions” mato Lietuvoje besikuriančias užsienio įmones ir stipriai augančias didžiąsias vietos bendroves. Joms bus aktualiausi verslo procesų valdymo nuomos privalumai – garantuotas kokybės lygis, pažangių verslo valdymui skirtų IT įrankių panaudojimas ir galimybė nekurti atskirų pagalbinės veiklos ūkių bendrovių viduje.

“Jei jau tapo įprasta, kad vadovas neturi rūpintis, kad kompiuteriai veiktų, taip pat jis neturėtų rūpintis, ir kad darbo sutartys ir faktūros būtų registruojamos tinkamai. Verslo procesų paslaugų nuoma leis bendrovėms daugiau dėmesio skirti pagrindinei veiklai, o mūsų atsinešta geriausia administravimo praktika ir IT įrankiai suteiks klientams rimtą konkurencinį pranašumą”, – sakė T. Milaknis.

“Alna Business Solutions” yra “Alnos” grupės įmonė, teikianti veiklos procesų konsultacijas, kurianti, integruojanti, atnaujinanti bei prižiūrinti verslo, informacijos bei darbo procesų valdymo sistemas. Bendrovės neaudituotos pajamos iš veiklos Lietuvoje, Estijoje ir Lenkijoje praėjusiais metais buvo beveik 20,7 mln. litų, 49 proc. daugiau nei 2006 metais.

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):

Maksimas Reznikovas

Projektų vadovas

VRP | Hill & Knowlton

+370 5 2499951

maksimas@vrp.lt

www.vrp.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų