„Affecto Lietuva“ pripažinta „Microsoft“ 2012 m. „Metų partneriu“

2012 06 27 Šaltinis: UAB "Affecto Lietuva"

Informacijos šaltinis: UAB „Affecto Lietuva“

Viena didžiausių šalies IT paslaugų įmonių „Affecto Lietuva“ šiemet pelnė „Microsoft“ „Metų partnerio“ apdovanojimą Lietuvoje. Įmonė buvo įvardinta tarp geriausių pasaulinių „Microsoft“ partnerių už parodytą išskirtinę kompetenciją diegiant sprendimus ir inovacijas, paremtas „Microsoft“ technologijomis.

„Didžiuojamės, kad mūsų darbai neliko nepastebėti, ir pasaulio rinkos lyderis suteikė mums tokį įvertinimą. Pasiekėme puikių rezultatų sumaniai derindami ir integruodami įvairias technologijas pagal klientų užsakymus kuriamose informacinėse sistemose. „Microsoft“ produktai bei paslaugos užtikrina patogų ir efektyvų sistemų naudojimą, yra lengvai integruojami, taupo sistemų kūrimo kaštus. Tai garantuoja mūsų ir mūsų klientų sėkmę,“ – sako „Affecto Lietuva“ generalinis direktorius Kęstutis Naujokaitis.

„Microsoft“ išrinko laimėtojus iš beveik 3000 paraiškas pateikusių partnerių visame pasaulyje ir paskelbė nugalėtojus eilėje kategorijų. „Microsoft“ šalies „Metų partnerio“ apdovanojimas skiriamas tam partneriui, kuris per paskutinius metus pademonstravo išskirtinę verslo kompetenciją, teikdamas „Microsoft“ sprendimus klientams. Šiais metais „Affecto Lietuva“ buvo pripažinta teikianti išskirtinius sprendimus ir paslaugas bei demonstruojanti puikų bendradarbiavimą su „Microsoft“ atstovybe Lietuvoje.

„Mes džiaugiamės, galėdami paskelbti „Affecto Lietuva“ „Microsoft“ Lietuvos „Metų partneriu“, sako Jon Roskill, Microsoft korporacijos viceprezidentas. „Affecto Lietuva” nustatė standartus, teikdama inovatyvius, klientų poreikius atitinkančius „Microsoft“ sprendimus. Būtent šis siekis būti geriausiais užtikrins mūsų bendrą sėkmę ateityje“.

„Affecto Lietuva“ kuria ir diegia unikalias, kompleksines informacines sistemas, taikydama Microsoft SharePoint, FAST Enterprise Search, SQL Server, Visual Studio technologijas. Vienas iš tokių projektų pavyzdžių – dabar kartu su „Microsoft Lietuva“ vykdomas projektas „E. Seimas – elektroninės demokratijos priemonių plėtojimas Lietuvos Respublikos Seime“. „Vertiname partnerystę ir bendradarbiavimą su „Microsoft“, jaučiame stiprų „Microsoft Lietuva“ palaikymą ne tik parduodami, bet ir vykdydami projektus kartu su „Microsoft Consulting Services“ specialistais“, – sako „Affecto Lietuva“ generalinis direktorius Kęstutis Naujokaitis.

„Affecto Lietuva“ yra puikus vertingo bendradarbiavimo pavyzdys tiek Lietuvoje, tiek kitose šalyse, – aukštą partnerio apdovanojimą komentuoja Kristijonas Kaikaris, „Microsoft Lietuva“ vadovas. Ilgametė partnerio patirtis, aukšta įmonės specialistų kvalifikacija ir gilios technologinės žinios užtikrina geriausiai klientų poreikius atitinkančių sprendimų diegimą“.

Pastaruoju metu „Affecto Lietuva“ įgyvendino keletą projektų, grįstų „Microsoft“ technologijomis, visų pirma Microsoft SharePoint 2010 – „Vieno langelio“ principu veikianti informacinė sistema Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente, Dokumentų ir projektų informacijos valdymo sistema Europos socialinio fondo agentūroje.

Tai jau ne pirmas įvertinimas, kurį šiais metais gauna „Affecto“. Praėjusią savaitę Berlyne įteikti „Great Place to Work“ apdovanojimai geriausiems Europos darbdaviams. Tarptautinių kompanijų kategorijoje „Affecto“ užėmė 9 vietą tarp 25 į finalinį etapą patekusių kompanijų.

Apie „Affecto Lietuva“

„Affecto Lietuva“ – viena pirmaujančių IT paslaugų ir sprendimų teikėjų Lietuvoje, sukaupusi ilgametę sudėtingų informacinių sistemų kūrimo, diegimo ir konsultavimo patirtį.

Nuo pat įmonės įsikūrimo 1991 metais „Affecto Lietuva“ specializavosi IT paslaugų versle, todėl sukaupė vieną didžiausių duomenų bazių ir taikomųjų sistemų projektavimo bei diegimo patirtį Baltijos šalyse. „Affecto Lietuva“ yra įgyvendinusi daugiau nei 300 stambių projektų Lietuvoje ir užsienyje, apimančių įvairias veiklos sritis viešojo administravimo, draudimo, bankininkystės, energetikos, telekomunikacijų ir kituose sektoriuose. „Affecto Lietuva“ yra auksinis „Microsoft“ partneris. Įmonė taip pat atstovauja šiems programinės įrangos gamintojams: „Oracle“, „SAP“, „IBM“, „TIA Technology“, „Saperion“, „ABBYY“, „MapInfo“. „Affecto Lietuva“ pardavimai 2011 metais buvo 39 mln. Litų. Įmonė vienija 230 profesionalų komandą.

„Affecto Lietuva“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Affecto“ – informacijos valdymo sprendimų lyderei Šiaurės Europos ir Baltijos šalių regione. „Affecto“ apyvarta 2011 m. buvo 440 mln. litų. „Affecto“ grupės įmonės veikia visose šalyse aplink Baltijos jūrą. „Affecto“ grupės įmonėse dirba daugiau kaip 1000 darbuotojų. Grupės akcijos yra platinamos NASDAQ OMX Šiaurės šalių akcijų biržoje.

Kontaktinis asmuo:

„Affecto Lietuva“

Generalinis direktorius

Kęstutis Naujokaitis

+370 699 09777

kestutis.naujokaitis@affecto.com

Atgal į sąrašą
Į viršų