Acme kompiuterių komponentai stiprina partnerystę su Dell ir Microsoft

2012 03 21 Šaltinis: vtv.lt

Informacijos šaltinis: Vtv.lt

Viena didžiausių Baltijos šalyse IT įranga prekiaujančių bendrovių „Acme kompiuterių komponentai“ (ACC) stiprina bendradarbiavimą su „Dell“ ir „Microsoft“ kompanijomis bei pristato naujus partnerių produktus. Septyniose rinkose veikianti įmonė 2011 m. pripažinta sėkmingiausiu „Dell“ partneriu Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos regionuose. Pernai ACC taip pat buvo suteiktas oficialaus „Microsoft“ vardinių licencijų platintojo statusas Baltijos šalyse.

Bendradarbiavimas su pasaulinėmis rinkos lyderėmis Lietuvos įmonėms atveria galimybes naudotis pažangiais, naujos kartos IT sprendimais. Sunkmečiu atsargiau į IT investavęs verslas ryžosi atnaujinti kompiuterinę įrangą. Dėl šios priežasties pernai ženkliai išaugo nešiojamųjų kompiuterių paklausa. Taip pat pastebimas susidomėjimas individualiems poreikiams pritaikytais debesų kompiuterijos (angl. cloud computing) sprendimais“, – sako kompanijos ACC direktorius Regimantas Buožius.

Šį mėnesį ACC organizuotoje konferencijoje „Data centre conference“ kompanijos partneriai pristatė 2012 m. IT produktų naujoves. Sėkmingiausi rezultatai bendradarbiaujant su IT įrangos gamintoju „Dell” buvo pasiekti duomenų saugyklų produktų ir asmeninių kompiuterių pardavimų srityje. Kompanijos atstovai pristatė atnaujintus infrastruktūros produktus – objektinę duomenų saugyklą su „Ocarina“ duomenų suspaudimo funkcija ir rinkoje jau naudojamą „Endto-End“ IT infrastruktūrą. Naujuose G12 kartos serveriuose didelis dėmesys taip pat skiriamas energijos taupymui, paprastesniam valdymui ir lankstumui.

Kompanija „Microsoft” padėkojo ACC už sėkmingą praėjusių metų partnerystę bei apžvelgė debesų kompiuterijos rinką ir naujus valdymo sprendimus verslui. 2012 m. ACC Lietuvos rinkai pristatė IT infrastruktūros valdymo įrankį „Microsoft System Center 2012”. Naujasis įrankis užtikrina lankstesnį virtualios infrastruktūros bei integruotų viešųjų ir privačių debesų kompiuterijos sprendimų veikimą.

„Data centre conference“ renginyje „Intel“ pristatė naujos kartos „Intel Xeon“ E5-2600/1600 procesorių seriją. Pažangūs „Intel“ procesoriai išsiskiria rekordiniu efektyvumu, duomenų perdavimo sparta ir įrangos saugumu. Šie įrenginiai veiks iki 80 proc. efektyviau ir bus iki 50 proc. našesni (pagal spartą, tenkančią 1 vatui energijos), lyginant su praėjusios kartos procesoriais.

Atgal į sąrašą
Į viršų