UAB „BŪTENTA“ dovanoja 3000 Lt Jūsų verslui

Autorius: UAB „Būtenta“

Visoms įmonėms, nuo gegužės 1 iki liepos 31 dienos perkančioms bet kurį bazinį „Būtent“ verslo valdymo sprendimą, UAB „BŪTENTA“ dovanoja 3000 Lt vertės specifinį įmonės poreikius atitinkantį modulį arba papildomas darbo su programa vietas (tinklines ar terminalines). Šia akcija siekiame paskatinti įmones susitvarkyti savo verslo procesus ir juos optimizuoti, kad ekonominio sunkmečio akivaizdoje, kai aplinkui girdime bankrutuojančių įmonių atgarsius, būtų lengviau išlaikyti savo poziciją rinkoje.

Praktika rodo, jog net ir didelę apyvartą pasiekiančios įmonės susiduria su verslo optimizavimo klausimais. Šiandien jos nesiskundžia ženkliu pelno sumažėjimu, tačiau pripažįsta, kad tokia situacija nėra amžina. Nuolat besikeičiantys įstatymai ir rinkos reikalavimai kelia vis didesnį susirūpinimą savo verslu. Šiandien dauguma įmonių jau nesikoncentruoja ties plėtros klausimu, svarbesniu joms tampa išlikimo rinkoje klausimas. Deja, siekiant išlikti, dažnai pasirenkami tokie sprendimai, kaip darbuotojų atleidimas, įmonės veiklos sustabdymas ir panašūs. Verslo valdymo sistema neapsaugo nuo bankroto, tačiau ženkliai sumažina kaštus. Tuo įsitikinome per 15 metų savo darbo patirties šioje srityje, analizuodami mūsų klientų turimas sistemas, jų poreikių kaitą ir pasiektus rezultatus. Ekonominė krizė – tai metas, kada iš tikrųjų galime sau leisti sustoti ir peržiūrėti savo veiklą. Kai iki šiol „gerai sekdavosi“, tarsi nebuvo prasmės atsigręžti atgal, bet džiugu, kad šiandien nemažai įmonių supranta, jog pirmiau reikia ieškoti galimybių savo įmonės viduje, tuomet bus lengviau jų surasti ir išorėje.

Pagrindinis akcijos tikslas – padėti įmonėms kompiuterizuoti savo verslą mažesniais piniginiais kaštais. Akcijos metu, įmonės, pirkdamos bet kokį bazinį „Būtent“ verslo valdymo sprendimą, gali pasirinkti specifinius, būtent jų poreikius atitinkančius įvairių įmonės veiklos sričių valdymo modulius. Pavyzdžiui: vidutinio dydžio gamybos įmonė, pirkdama „Būtent“ Standartas (v.9.2.), gali susitvarkyti visą savo apskaitą, suvaldyti prekybą, apskaityti sandėlius, darbo užmokestį, ilgalaikį turtą ir, svarbiausiai sričiai – savo gamybai valdyti – gauti nemokamą gamybos modulį, leidžiantį tiksliai suskaičiuoti gaminio savikainą ir atlikti analizę įvairiais pjūviais. Transporto įmonės gali nemokamai pasirinkti transporto valdymo ar kitą joms reikalingą modulį. Visoms įmonėms siūloma pasirinkti kuo labiau jų veiklos specifiškumą atitinkančius modulius ir taip išnaudoti progą nemokamai kompiuterizuoti būtent joms svarbiausius veiklos procesus. Jei nė vienas iš siūlomų modulių netenkina įmonės lūkesčių ir poreikių, siūloma šiuos pinigus išnaudoti perkant papildomas darbo su programa vietas – terminalines ar tinklines. Įmonės jas taip pat gali pasirinkti pagal savo poreikius.

UAB “Būtenta”

Breslaujos 3b, LT-44403 Kaunas

Tel.: (8-37) 491 035, Faks.: (8-37) 491 034

El. paštas: info@butent.lt

http://www.butent.com/

Atgal į sąrašą
Į viršų