Kaip Įmonės portalas gali padėti Jums geriau valdyti verslą

Autorius: Columbus IT Partner

Įmonės portalas – lengvai pritaikoma Jūsų verslo poreikiams, Interneto aplinkoje veikianti programa, suteikianti „vienos stotelės“ priėjimą prie kiekvienam vartotojui reikalingiausių duomenų ir įrankių. Portalas iš tiesų įgalina sulaukti investicijų grąžos per labai trumpą laikotarpį. Jis leidžia panaudoti verslo potencialą ir padidinti produktyvumą, suteikiant darbuotojams priėjimą prie informacijos ir procesų, priklausomai nuo jų rolių, vieningame Interneto aplinkoje veikiančiame portale.

Įmonės portalo granulę galima įsigyti tiek su Microsoft Navision, tiek su Microsoft Axapta verslo valdymo sistemomis. Įmonės portalas yra ne tik funkcionalus, bet ir lengvai pritaikomas prie Microsoft Windows SharePoint Services. Pažiūrėkime, ar įmonės portalas tiktų ir Jūsų verslui. 

Kaip įmonės portalas padeda verslui?

Informacija yra gyvybiškai svarbi visų mūsų verslui, tad nuo pat pradžių turėtų būti išnaudojamos visos priemonės, galinčios padėti Jūsų darbuotojams, klientams bei tiekėjams greičiau priimti kuo tikslesnius sprendimus.

Įmonės portalas leidžia pateikti verslo informaciją ir procesus įmonės darbuotojams, klientams, tiekėjams ir kitiems verslo partneriams vieno Interneto aplinkoje veikiančio portalo pagalba. Todėl kiekvienas, kuris sąveikauja su Jūsų verslo sistemomis, gali greitai ir lengvai rasti reikiamą informaciją ir be papildomų pastangų įvykdyti kasdienes užduotis. 

Penki būdai iš daugelio, kaip Įmonės portalas gali padėti plėtotis Jūsų verslui sklandžiai ir pelningai:

1. Suteikite daugiau galimybių savo darbuotojams.

Padidinkite Jūsų įmonės skyrių produktyvumą, suteikdami darbuotojams tiesioginį priėjimą prie verslo programos bei prie atnaujintos, tikslios informacijos; tai padės jiems greičiau priimti geresnius sprendimus. 

2. Eliminuokite ginčus (ir išlaidas) kasdieninėse užduotyse.

Tabeliai, išlaidų ataskaitos, įsakymai, paklausimai ir kitos užduotys gali būti pateiktos per vartotojo Interneto naršyklę, sutrumpinant laiką, skirtą šių procesų valdymui, ir panaikinant su tuo susijusį popierizmą bei išvengiant duomenų įvedimo kelis kartus. Atskleisdami savo darbuotojams naudingą verslo informaciją, sumažinsite begalinį prašymų persiųsti klientų ataskaitą srautą ir nesuskaičiuojamų skambučių skaičių, klausiant paprastų verslo faktų. Išlaisvinkite savo IT, buhalterijos ir palaikymo skyrių darbuotojus, kad jie galėtų užsiimti savo darbu ir vestų Jūsų verslą į priekį. 

3. Suteikite vadovams greitą priėjimą prie pagrindinių verslo duomenų.

Suteikite teises vadovams ir verslo sprendimų priėmėjams nuolat stebėti verslo būklę ir greitai reaguoti į besikeičiančias verslo sąlygas, naudojantis Microsoft Įmonės Portalo „Key Performance“ indikatoriais. 

Daug peržiūrų ir įspėjimų lygių. Naudodamos grafikus, lenteles ir žalius/geltonus/raudonus sąlyginius įspėjimus, įmonės gali sukurti „Key Performance“ Indikatorius (KPI), kurie atkreiptų dėmesį į svarbiausius kiekvienos informacijos aspektus. Tokiu būdu priimantis sprendimus asmuo gali greitai nustatyti pasikeitusių sąlygų priežastis. 

Lengva apibūdinti. Sukūrus pagrindines užklausas, nesunku apibrėžti ir išdėstyti svarbiausius Jūsų verslo sėkmei KPI, kurie sprendimų priėmėjui padeda nustatyti karštuosius taškus ir greitai į juos reaguoti. 

Priėjimas prie duomenų priklauso nuo rolių. Kiekvienam vadovui, priklausomai nuo jo atsakomybės lygio, gali būti sukurti individualūs KPI. Nuo rolių priklausantis priėjimas prie duomenų leidžia kiekvienam darbuotojui priskirti teisingą informaciją. 

Paprastas atnaujinimas. KPI gali būti atnaujinami taip dažnai, kada reikia, todėl priimantys sprendimus darbuotojai visada dirbs su nauja ir tikslia informacija.

4. Dalinkitės verslo informacija su klientais ir tiekėjais.

Efektyviau dirbkite su klientais, tiekėjais ir kitais verslo partneriais, suteikdami jiems saugų priėjimą prie verslo informacijos, kaip, pavyzdžiui, užsakymo būsena, atsargų lygiai ir mokėjimų duomenys. Suteikite priėjimą prie informacijos, saugomos kitose sistemose ir pateikite ją Internetu reikiamiems žmonėms reikiamu laiku, taip vesdami savo verslą į priekį ir didindami laimingų klientų skaičių.

5. Suteikite įmonei sistemą bendradarbiavimui. 

Įmonės portalas sukurtas ant Microsoft Windows SharePoint Services, kuris leidžia Jums viename portalo puslapyje sukurti priėjimą prie visos organizacijos verslo programų, informacijos ir procesų. Jūs galite praplėsti galingus dalinimosi informacija ir bendradarbiavimo įrankius, kurie skatina komandinį darbą ir pagerina darbų atlikimą, naudojant Windows SharePoint Services ir Microsoft Office System 2003.

Dalinkitės dokumentais. Microsoft Įmonės Portalas yra įdiegtas kaip Windows Share Point puslapis, leidžiantis Jums saugoti, dalintis ir koreguoti Microsoft Word, Microsoft Excel ir kitus dokumentus, prie portalo puslapių pridedant Dokumentų Bibliotekas. 

Lengviau kurkite naujus puslapius ir jų dalis. Microsoft Įmonės Portalo Web‘o dalys yra sukurtos kaip natūralios Share Point Web‘o dalys, su „drag-and-drop“ puslapio struktūra, taupančia laiką ir leidžiančia sukurti tiek puslapius, kurie dirbtų taip, kai Jūs to norite. 

Papildykite portalo puslapius Excel grafikais. Microsoft Įmonės Portalo Web‘o dalys gali būti susietos su Share Point Excel Web‘o dalimis, kas suteikia Jūsų vartotojams naujų galimybių lentelėms ir grafikams pagal turimus verslo duomenis kurti. 

Įtraukite puslapius projektams ir susitikimams fiksuoti. Kurkite puslapius su Jūsų komandos nariams reikalingais ištekliais – įtraukiant kalendorius, dalyvių sąrašus, pranešimus, dokumentų bibliotekas ir kitas web‘o dalis – siekiant užregistruoti veiklą, dalintis ir koreguoti dokumentus, sekti susitikimų pastabas ir pateikti nuorodas į kitus susijusius puslapius. 

Prisijunkite prie išorinių duomenų šaltinių. Išplėskite galimybes pasiekti verslo informaciją, Įmonės portale pateikdami ne tik Jūsų verslo valdymo sistemos duomenis, bet ir kitus verslo informacijos šaltinius. 

Integravimas – automatinis, paruošimas darbui – paprastas 

Microsoft Įmonės portalai tiesiogiai integruojami su Jūsų Microsoft Business Solutions finansinėmis ir verslo valdymo sistemomis, jie leidžia prieiti prie kliento duomenų, atsargų lygių, pirkimų ataskaitų ir kitos informacijos iš karto, kai tik suteiksite savo vartotojams priėjimo teises.

UAB “Sonex sistemos” – Columbus grupės narė

Atgal į sąrašą
Į viršų