Privatumo politika

Tinklapio www.softconsulting.lt (toliau – TINKLAPIS) pagrindinė veikla – vystyti programinės įrangos, parduodamos ir diegiamos Lietuvoje, elektroninį katalogą, taip pat pateikti aktualią informacinių technologijų, IT projektų vadybos informaciją, nuolat vykdyti ir publikuoti įvairius rinkos ir nuomonių tyrimus.

TINKLAPIO pateiktoje informacijoje gali būti netikslumų, todėl tinklapio lankytojas ir registruoti vartotojai (toliau – VARTOTOJAI) prisiima visišką atsakomybę naudodami ar vadovaudamiesi TINPLAPYJE pateikta informacija ar pateiktais VARTOTOJŲ komentarais.

TINKLAPIO programinės įrangos kataloge įrašai yra įvedami ir vėliau modifikuojami registruotų vartotojų. Taip pat, komentuoti programinės įrangos įrašus ir straipsnius gali tiktai registruoti vartotojai. Registracijos metu yra prašoma pateikti tokius duomenis, kaip: vardas, pavardė, įmonė, kontaktinė informacija ir pan. Šią informaciją UAB „Informacinės konsultacijos“ (toliau – TIEKĖJAS) įsipareigoja saugoti ir neperduoti trečiosioms šalims. TIEKĖJAS taip pat pasilieka sau teisę naudoti šiuos duomenis TINKLAPIO ir TIEKĖJO rinkodaros tikslais. Be asmeninės informacijos, kurią pateikia patys VARTOTOJAI, registracijos metu, TINKLAPYJE yra įdiegta technologija renkanti statistinę TINKLAPIO lankomumo informaciją, pavyzdžiui, naudojama interneto tinklapių naršyklė ir pan.

Vartotojų identifikavimui, jo elgesio tinklapyje stebėjimui gali būti naudojama sausainėlių (angl. cookies) technologija. Sausainėlis yra išsaugomas VARTOTOJO kompiuteryje ir siunčia asmeninę informaciją į TINKLAPĮ. Tokiu principu gauta informacija naudojama tiktai VARTOTOJŲ elgsenos nustatymui. Jos pagrindu vėliau gali būti vystomas TINKLAPIS, siekiant VARTOTOJŲ patogumo ir aiškumo naudojantis juo. VARTOTOJŲ identifikavimas gali būti išjungtas, pakeičiant atitinkamus parametrus VARTOTOJŲ interneto naršyklėje.

Jei dėl SOFTCONSULTING.LT privatumo politikos aprašymo ar mūsų svetainės lankomumo duomenų rinkimo ir naudojimo metodų Jums iškiltų klausimų, kreipkitės į SOFTCONSULTING.LT komandą el. paštu info@softconsulting.lt

Į viršų