Žinių aruodą sems net dvejus metus truksiančiuose mokymuose

2010 05 27 Šaltinis: UAB „Prototechnika“

Informacijos šaltinis: UAB “Prototechnika”

Verslo valdymo ir apskaitos sistemas kuriančios UAB “Prototechnika” ir “Prototechnikos įranga” vadovai bei darbuotojai periodiškai grįžta į mokslo suolus – bendrovė pasinaudojo ES struktūrinių fondų parama ir net dvejus metus, iki 2012 m. rugpjūčio, ugdys specialistų kvalifikaciją. Pirmiausia buvo pasirinktos šiuo metu aktualiausios kompetencijų ugdymo programos – vadovavimo, rinkodaros, pardavimų, komunikacijos ir IT specialistų kvalifikacijos kėlimo.

Pasak Kęstučio Skukausko, bendrovės direktoriaus plėtrai, “Prototechnika” yra viena iš nedaugelio bendrovių, galinčių didžiuotis nedidele darbuotojų kaita.

“Vertiname darbuotojų lojalumą ir klientų pasitikėjimą, todėl nuolat tobuliname specialistų įgūdžius, siekiame naujų žinių ir skatiname darbuotojų iniciatyvas. Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamas projektas leis net dvejus metus aktyviai ugdyti įvairių sričių vadovų ir darbuotojų kompetencijas, žinių bagažą kaupiantys specialistai galės tiksliau planuoti karjerą, o efektyvesnis darbas ir naujos žinios kels teikiamų paslaugų kokybę”, – sako K. Skukauskas.

Kvalifikacijos ugdymo projekte dalyvaus 73 įmonių “Prototechnika” ir “Prototechnikos įranga” darbuotojai ir vadovai. Projektu siekiama didinti darbuotojų profesinę kvalifikaciją, įmonių veiklos efektyvumą, skatinti sėkmingą bendrovių augimą ir aktyviai kurti naujus IT produktus, pagerinti paslaugų kokybę visiems kompiuterinių apskaitos sistemų vartotojams.

“Prototechnika” yra lietuviško kapitalo įmonė, jau 19 metų kurianti verslo valdymo ir apskaitos produktus smulkioms, vidutinėms ir didelėms verslo įmonėms. Bendrovės diegiamų “Skaitos” programų šeimą sudaro buhalterinės apskaitos sprendimas smulkioms įmonėms “Lengva Skaita”, verslo valdymo ir optimizavimo sprendimas vidutinėms – “EuroSkaita”, darbo užmokesčio programa “PersonaloSkaita”, darbo su klientais sprendimas “CRM Skaita”, e. parduotuvių sprendimas “WWW Skaita”, viešojo sektoriaus įstaigoms sukurta apskaitos programa “Biudžetų Skaita” ir didelės įmonės individualius procesus valdanti programa “Skaita Solution”. Kasmet investuojama į naujų sistemų kūrimą – neseniai buvo pasiūlyta verslo duomenų bei dokumentų apsikeitimo sistema “dPort”, netrukus startuos pirmoji Lietuvoje apskaitos internete sistema “NetSkaita–account”.

Atgal į sąrašą
Į viršų