„Žemaitijos pieno“ valgykloje – darbuotojų lojalumą skatinanti sistema

2012 08 16 Šaltinis: UAB „New Vision Baltija“

Informacijos šaltinis: UAB “NEW VISION BALTIJA” AB „Žemaitijos pienas” – viena didžiausių ir moderniausių pieno perdirbimo įmonių Lietuvoje – ieškojo sprendimo savo valgyklos operacijoms valdyti ir analizuoti. Nors valdymo sistemų pasirinkimas rinkoje yra pakankamai platus, kompanijos dėmesį patraukė naujas, visus maitinimo įstaigos valdymo etapus apimantis ir specializuotos kompanijos poreikiams pritaikomas sprendimas AgoHospitality. Baltijos šalyse sparčiai populiarėjančią sistemą bendrovei pasiūlė UAB „New Vision Baltija” specialistai.

Išskirtinis AgoHospitality funkcionalumas kompanijos darbuotojams suteikia galimybę už prieinamą kainą pietauti pieninės valgykloje. Lanksti nuolaidų sistema skatina darbuotojų lojalumą renkantis maitinimo įstaigą – atsiskaitymo metu identifikuojami praėjimo kontrolės korteles turintys įmonės darbuotojai, kuriems suteikiamos asmeniškai pritaikytos nuolaidos.

Sistema taip pat leidžia vykdyti kiekinę apskaitą – analizuoti, kiek kokių patiekalų buvo parduota, kurie iš jų buvo populiariausi, kiek maisto produktų sunaudota, kiek kartų valgykloje lankėsi svečiai ir pan. Pardavimo transakcijos fiksuojamos ir saugomos duomenų bazėje, kur, atsiradus poreikiui, galima gauti išsamią informaciją apie kiekvieną operaciją.

Nauja sistema ir šiuolaikinis, restoranams skirtas POS liečiamu ekranu PartnerTech SP-800 leidžia padidinti ir surenkamos informacijos kiekį bei supaprastinti valgyklos vedėjos darbą. Kitos dienos meniu POS sistemos lange sugeneruojamas iš vakaro – tokiu būdu pardavėja mato tik tos dienos patiekalų mygtukus ir gali operatyviai atsiskaityti su valgyklos lankytojais.

Pasak „Žemaitijos pieno” atstovo, „sistemos diegimas pasiteisino – darbuotojai džiaugiasi galėdami pietauti pigiau, todėl dažniau užsuka į pieninės valgyklą. Be to, pagerėjo ir valgyklos darbo efektyvumas – nuo šiol galima atsekti ir patikrinti visas valgykloje įvykdytas operacijas”.

Skirtingos sistemos versijos (AgoRetail ir AgoHospitality) įdiegtos ir jau kuris laikas sėkmingai naudojamos restorane „Marcipanas“, sporto prekių parduotuvėje „Litada“, apatinio trikotažo parduotuvėje „Milavitsa“, specializuotoje maisto parduotuvėje „Iki durų” ir kt.

Atgal į sąrašą
Į viršų