„Yahoo!“ pristatė savo interneto naršyklę „Axis“

2012 06 01 Šaltinis: Technologijos.lt

Informacijos šaltinis: Technologijos.lt

Kompanija „Yahoo!“ pristatė savo interneto naršyklę Axis, kuri, kaip tvirtina jos kūrėjai, leidžia „iš naujo suvokti paieškos ir navigacijos internete procesą“. Ko gero vienintelė problema yra tai, jog šis rinkos segmentas pasižymi itin intensyvia konkurencija.

„Axis“ turi gana originalią grafinę vartotojo sąsają: jos viršutinėje dalyje yra laukelis paieškos raktažodžiui įvesti. Pastarasis pradeda apdoroti užklausą berenkant tekstą (analogiškai „Google Search“). Paieškos rezultatai rodomi ne kaip standartinis tekstas su nuorodomis, tačiau kaip grafinės miniatiūros, leidžiančios aiškiai suvokti, koks gi yra vieno ar kito puslapio turinys. Gautas miniatiūras galima prasukti iki reikiamo puslapio (jei toks atsiras).

Tam, kad būtų įvesta užklausa į paieškos laukelį, naršomo puslapio palikti nereikės, tas pats galioja ir atskiros kortelės atveju. Naršyklėje „Axis“ numatyta galimybė sinchronizuoti atidarytus puslapius ar korteles tarp įvairių įrenginių. Pavyzdžiui, vartotojas gali pradėti naršyti su „Axis“ savo asmeniniame kompiuteryje, o darbą baigti jau išmaniuoju telefonu.

Atgal į sąrašą
Į viršų