„Windows 7“ kelią į rinką gali apsunkinti per didelė kaina

2009 05 19 Šaltinis: Balsas.lt

Informacijos šaltinis: Balsas.lt

Naujosios „Microsoft“ operacinės sistemos „Windows 7“ kaina gali tapti kliūtimi jos kelyje į rinką, nors beveik visais kitais aspektais naujoji OS pranoksta „Windows Vista“, pareiškė bendrovės „Dell“ verslo klientų produktų vadybos direktorius Darrelas Wardas.

Pasak jo, jei kas ir gali sulėtinti „Windows 7“ populiarėjimą ar net priversti kompiuterių vartotojus lūkuriuoti, tai tik vidutinė jos pardavimo kaina, kuri bus didesnė, nei „Windows Vista“ ir XP, praneša „CNet News“.

Nors konkrečių skaičių D. Wardas nepateikė, jis aiškiai leido suprasti, kad „Windows 7 Professional“ versija, kuri turi pakeisti „Windows Vista Business“ OS, bus už pastarąją brangesnė. „Manau, kad ekonominio sunkmečio laikais yra naivu tikėtis, kad galima padidinti vidutines kainas ir taip uždirbti daugiau, nei jas išlaikant tame pačiame lygyje ar net sumažinant. Galiu jums pasakyti, kad mažmeninėje prekyboje („Windows 7“) licenziniai mokesčiai yra didesni, nei buvo „Vista“ atveju, – sakė „Dell“ atstovas.

Pasak jo, naujosios OS kaina sutrukdys kai kurioms švietimo įstaigoms ir nedidelėms bendrovėms pereiti prie „Windows 7“ taip sparčiai, kaip joms galbūt norėtųsi.

Atgal į sąrašą
Į viršų