„Windows 7“ kainodara skatina likti su XP, teigia analitikas

2009 06 26 Šaltinis: Balsas.lt

Informacijos šaltinis: Balsas.lt

„Microsoft“ nustatytos „Windows 7“ atnaujinimo kainos gali sulėtinti vartotojų perėjimą nuo „Windows XP“ ir „Vista“ prie naujausios OS, teigia rinkos tyrimų bendrovės „NPD Group“ analitikas Stephenas Bakeris.

„Mane labai nuvylė atnaujinimo į „Windows 7“ kainos, – cituoja jį leidinys „Computerworld“. – Tikėjausi, kad „Microsoft“ elgsis agresyviau ir pasistengs išvalyti pasaulį nuo visų „Vista“ problemų“.

Pasak S. Bakerio, 120 dolerių kainuojantis atnaujinimas iš „Windows Vista“ į „Windows 7 Home Premium“ yra per brangus, ypač turint galvoje, kad maždaug už 300 dolerių JAV galima nusipirkti naują kompiuterį.

Jis taip pat kritikavo „Microsoft“ už tai, kad ši nepasiūlė vartotojams patrauklios galimybės iškart atnaujinti į „Windows 7“ visus namuose naudojamus kompiuterius.

S. Bakerio teigimu, 120 dolerių už programinę įrangą „yra per daug“, ir ši kaina gali atbaidyti daug prie „Windows 7“ pereiti ketinusių vartotojų. „„Microsoft“ pati turėtų būti ypač suinteresuota kuo greičiau ištrinti iš vartotojų atminties visus su „Vista“ susijusius prisiminimus. Tai, kad pasirinkta didelė atnaujinimo kaina, apsunkina jų perėjimą prie kur kas geresnės ir patogesnės platformos“, – teigė jis.

Atgal į sąrašą
Į viršų