„Windows 10“ sulauks svarbaus atnaujinimo

2016 06 29 Šaltinis: Alfa.lt

Informacijos šaltinis: Alfa.lt

Svarbus „Windows 10“ atnaujinimas „Windows 10 Anniversary Update“ bus prieinamas vartotojams jau rugpjūčio 2 d. Praėjus tik vieneriems metams nuo populiariausios operacinės sistemos versijos pristatymo, „Microsoft“ asmeninių kompiuterių vizija tampa realybe ir šiuo metu „Windows 10“ veikia daugiau nei 350 mln. įrenginių visame pasaulyje. Nuo šios versijos starto, vartotojai jau praleido 135 mlrd. valandų pramogaudami ir dirbdami kartu su „Windows 10“.

„Anniversary Update“ suteikia pastebimų naujovių tiek namų vartotojams, tiek įmonėms. Atnaujinimas kelia kartelę saugumo sprendimams – nuo šiol naudodami „Windows Hello“ vartotojai galės atrakinti ne tik darbalaukį, bet ir programėles. Be to, „Microsoft Edge“ taps pirmąja naršykle, kuri palaikys biometrinį autentifikavimą.

Įmonės galės jaustis saugesnės su patobulinta „Windows Defender Advanced Threat Protection“ sistema, padedančia aptikti, analizuoti ir reaguoti į įsilaužėlius. Pažangi „Windows Infomation Protection“ platforma padeda apsaugoti bendroves nuo atsitiktinio duomenų nutekėjimo, atskiriant asmeninius ir organizacinius duomenis.

Tarp kitų „Microsoft Edge“ atnaujinimų – mažesnės energijos sąnaudos, daugiau plėtinių ir patogesnis naudojimas žmonėms su negalia. Po atnaujinimo naršyklė naudos mažiau resursų, pasiūlys naujų plėtinių kaip „Pinterest“ ar „Amazon“, o puslapiai bus atvaizduojami kokybiškiau.

Kita naujovė – „Windows Ink“ funkcija. Tai visiškai nauja patirtis, leidžianti naudotis „Windows“ teikiamais privalumais skaitmeniniu rašikliu, lyg rašant ant popieriaus lapo „Office“ pakete, naršyklėje, žemėlapyje ir kitose programose.

 

Atgal į sąrašą
Į viršų