„Webmedia“ keičia pavadinimą į „Nortal“ ir tęsia plėtrą Lietuvoje

2012 06 05 Šaltinis: Elektronika.lt

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt, Nortal, UAB

Didžiausia Baltijos šalių programavimo paslaugų įmonių grupė „Webmedia“ pristatė naują pavadinimą ir prekės ženklą „Nortal“. Šį pavadinimą perėmė ir pernai grupės įsigyta Suomijos kompanija „CCC Corporation“.

Prekės ženklas pakeistas, siekiant klientams teikti paslaugas vienu vardu. „Nortal“ pavadinimą turės visi grupės padaliniai – Estijoje, Lietuvoje, Serbijoje, Rumunijoje, Omane.

„Nortal“ prekės ženklas jungia Šiaurės šalių verslo kultūrą ir profesionalumą, tarptautinę patirtį bei vietinių rinkų išmanymą. Pats žodis „Nortal“ sudarytas iš kelių junginių – Nordic values (Šiaurės šalių vertybės) ir Talented professionals (talentingi profesionalai).

Pasak Priit Alamäe, „Nortal“ generalinio direktoriaus, prekės ženklo keitimas yra logiškas, būtinas ir ilgai lauktas žingsnis plečiantis kompanijai. „Per pastaruosius keletą metų mūsų bendrovė smarkiai augo ir plėtė veiklą tarptautiniu mastu – dabar mūsų bendrovė veikia 15-oje šalių ir yra įdarbinusi daugiau nei 650 patyrusių specialistų“, – teigė P. Alamäe.

Lietuvoje „Webmedia“ veiks nauju pavadinimu „Nortal“. Lietuvoje „Nortal“ yra užsibrėžusi tapti didžiausia programavimo paslaugų bendrove.

Darbui Lietuvoje ir užsienyje „Nortal“ iki 2014 m. yra iškėlusi tikslą priimti apie 100 IT projektų vadovų, sistemų analitikų, programuotojų – vien per pastarąjį pusmetį bendrovės darbuotojų skaičius išaugo 20 naujų specialistų. šiuo metu „Nortal“ Lietuvos padalinyje iš viso dirba 80 darbuotojų.

„Matome didelį veiklos potencialą privačiame ir viešajame sektoriuose, taip pat užsienio rinkose. Tačiau norint plėstis, reikia investuoti į naujus darbuotojus, nes esamo kiekio nepakanka. Orientuosimės tiek į patyrusius specialistus, tiek į gabų studijuojantį jaunimą – studentams jau organizuojame praktinius mokymus, o gabiausius jaunuolius pakviečiame dirbti mūsų bendrovėje“, – teigė UAB „Nortal“ direktorius Arnoldas Jankūnas.

 

Atgal į sąrašą
Į viršų