WEBINARAS. Microsoft Dynamics 365 efektyviam pardavimų valdymui

2018 12 07

 

Laikas: 2018 12 14 d., 10:00 val.

Vieta: Internetinis seminaras

Kaina: Nemokamas

Registracija: Būtina registracija

Dauguma pardavėjų žino kaip sunku rasti klientą, kiek reikia atlikti veiksmų, šaltų skambučių ir galiausiai išgirsti atsakymą „NEdomina“, kol atsiranda pardavimo galimybė.

Statistika teigia, kad pirkimo įpročiai pasikeitė, tačiau pardavėjų prioritetai su kuriuo klientu dirbti daugiau, su kuriuo mažiau yra ne visuomet teisingi. 65 proc. klientų yra prarandami dėl abejingumo, o ne klaidų, net 49 proc. pardavėjų ignoruoja daugiau nei pusę marketingo užklausų. Taip prarandami ir pamirštami klientai, kurie yra pasiruošę pirkti ir tai dažniausiai atsitinka dėl neteisingos komunikacijos.

Jei skaitydami sudvejojote ar:

  • skiriu visą reikiamą dėmesį klientams?
  • žinau kaip segmentuoti klientus, susidėlioti prioritetus, išsikelti tikslus?
  • galiu užtikrinti prieigą prie tikslių duomenų realiu laiku, apibrėžti darbo su klientais procesą?
  • planuoju išteklius, kontroliuoju veiklą ir nusistatau matavimo rodiklius?

 

Kviečiame prisijungti prie nemokamo internetinio seminaro ir sužinoti, kaip „Microsoft Dynamics 365 for Sales“ pagalba galite padaryti visa tai ir dar daugiau.

Internetinio seminaro metu papasakosime apie „Microsoft Dynamics 365 for Sales“ galimybes efektyviam pardavimų valdymui ir pasidalinsime patirtimi kaip be didelių pradinių investicijų ir ilgamečių projektų greitai startuoti naudojant CRM CORE SALES sprendimą.

>> REGISTRUOTIS <<

KILO KLAUSIMŲ? info@softera.lt | +370 620 93555

Atgal į sąrašą
Į viršų