Vokietijoje vyko “Wincor Nixdorf” ir “Penkių kontinentų” vadovybės susitikimas

2009 11 03 Šaltinis: UAB "Penki kontinentai"

Informacijos šaltinis: UAB “Penki kontinentai”

Vokietijos Paderborno mieste įvyko kasmetis “Penkių kontinentų” įmonių grupės vadovybės ir kompanijos “Wincor Nixdorf” prezidento Ekardo Heidlofo (Eckard Heidloff) bei viceprezidento Stefano Auerbacho (Stefan Auerbach) susitikimas.

Susitikimo metu ilgamečiai partneriai aptarė praėjusių finansinių metų rezultatus bei ateinančiais metais numatytų naujų bendrų projektų strateginius planus.

“Aptarėme naujausių mažmeninės bankininkystės ir prekybos technologijų plėtrą tose šalyse, kuriose dirbame jau ne vienus metus. Itin daug dėmesio skirta verslo procesų optimizavimo, užsakomųjų paslaugų (angl. outsourcing) klausimams. Žvelgiant į ateities perspektyvas, svarbiausias mūsų uždavinys – kiek įmanoma padėti klientams maksimaliai valdyti ir kontroliuoti verslo procesus, siekti, kad investicijos į naujausias technologijas visiškai atsipirktų”, – sakė “Penkių kontinentų” valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas.

“Penkų kontinentų” įmonių grupė ir “Wincor Nixdorf” bendradarbiauja nuo 1995 metų. Lietuvos bendrovė yra Vokietijos įmonės partnerė 15-oje Centrinės, Rytų Europos bei Azijos šalių ir užima lyderės pozicijas tiekdama bankiniam sektoriui skirtą techninę bei programinę įrangą bei produktus. Tai ir antrasis pasaulyje “Wincor Nixdorf” sertifikuotas mokymo centras.

“Wincor Nixdorf” – viena stambiausių IT sprendimų ir paslaugų, skirtų mažmeninei bankininkystei bei prekybai, kūrėjų. Įmonė yra antra pagal dydį bankomatų gamintoja tiek Europoje, tiek visame pasaulyje. Jai priklausančios gamyklos įsikūrusios Paderborne, Singapūre, Šanchajuje ir San Paule.

Atgal į sąrašą
Į viršų