Viskas vienoje BŪTENT versijoje

2010 03 22 Šaltinis: UAB "Būtenta"

Informacijos šaltinis: UAB “Būtenta”

UAB „BŪTENTA“ rinkai pristato naują buhalterinės apskaitos ir verslo valdymo sistemos BŪTENT versiją. Pasak įmonės vadovės Daivos Jankuvienės, naująją BŪTENT programinės įrangos versiją sąlygojo per ilgametę darbo patirtį sukaupti mūsų klientų pageidavimai, norai ir lūkesčiai. Kartu su naująja BŪTENT v.9.3 UAB „BŪTENTA“ rinkai pristato ir naujus produktus.

„BŪTENT 9.3 versija integruoja savyje visas šiandien aktualias ir įvairiems įmonių tipams bei įvairia veikla užsiimančioms įmonėms pritaikytas veiklos funkcijas“, – pasakoja UAB „BŪTENTA“ vadovė ir priduria, kad naujojoje versijoje integruoti funkcionalumai tenkina net išrankaus kliento poreikį.

Naujojoje BŪTENT 9.3 versijoje sukurta naujų funkcionalumų, lengvinančių vadybininkų darbą, pavyzdžiui, dar pažangesnė nuolaidų sistema; galimybė duomenis, sugeneruotus ataskaitose ir lentelėse, grafiškai analizuoti vieno mygtuko paspaudimu. Norint bendrai valdyti atsargas, integruota galimybė konsoliduoti skirtingose šalyse esančių įmonių sandėlius. Konsoliduojant išsaugomos skirtingos konkrečios šalies valiutos, sąskaitų-faktūrų rašymas bei skirtingos vartotojo sąsajos kalbos.

Dideli pokyčiai atlikti ilgalaikio turto apskaitoje: sukurta daug naujų galimybių, susijusių su turto nusidėvėjimu, nuvertėjimu ir perdavimu; ilgalaikio turto apskaita pritaikyta viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartams (VSAFAS).

Kita svarbi naujovė – pilnai automatizuoti BŪTENT 9.3 versijos atnaujinimai, kurie pagreitina ir supaprastina sistemos buhalterinės apskaitos dalies pritaikymą prie naujausių LR teisės aktų.

BŪTENT 9.3 versija taip pat sąlygojo naujų produktų sukūrimą. Naujieji BŪTENT produktai sukurti, siekiant palengvinti BŪTENT programinės įrangos funkcionalumų pasirinkimą. Jie orientuoti į standartinius programinės įrangos pasirinkimo dėsnius ir apima ilgametę darbo su daugiau kaip 1500 klientų patirtį.

UAB „BŪTENTA“ lieka ištikima savo principui: BŪTENT programinė įranga padeda ne tik suskaičiuoti, bet ir uždirbti pinigus. Todėl rinkai ir toliau siūlo pažangius sprendimus savo klientų verslui valdyti.

Atgal į sąrašą
Į viršų