Virš 30 mln. vartotojų pasaulyje pritraukęs hostingo tiekėjas žengia į Lietuvą

2019 01 18

Šaltinis: Elektronika.lt

Debesų technologijų įmonė „Hostinger“, globalioje rinkoje pritraukusi virš 30 mln. vartotojų, pradeda teikti paslaugas gimtojoje šalyje. Bendrovė planuoja užimti reikšmingą hostingo rinkos dalį bei ilgainiui tapti pirmuoju pasirinkimu šias paslaugas besirenkantiems Lietuvos žmonėms ir verslui.

„Hostinger“ siūlo svetainių talpinimo, debesų technologijomis paremto hostingo, virtualaus serverio bei kitas paslaugas. Per 15 veiklos metų globalioje rinkoje sukauptą patirtį, inovacijas bei įdirbį klientų aptarnavimo srityje bendrovės atstovai žada pritaikyti ir Lietuvoje.

„Iki šiol dalis mūsų komandos dirbo iš Lietuvos, o nuo dabar – ir Lietuvai. Sukūrėme pripažinimo pasaulyje sulaukusius produktus ir norime pasidalinti savo pasiekimais su lietuviais. Planuojame, kad įsitvirtinimas gimtojoje šalyje padės mums tapti žinomesniais bei pritraukti naujų talentų į mūsų komandą“, – teigia „Hostinger“ direktorius Balys Krikščiūnas.

Pasak jo, „Hostinger“ yra vienas greičiausiai augančių svetainių talpinimo tiekėjų pasaulinėje rinkoje.

„Ilgą laiką buvome susikoncentravę į didesnes šalis, pavyzdžiui Braziliją ar Indoneziją, kur esame tarp rinkos lyderių bei toliau sėkmingai augame ir plečiame veiklą. Tačiau čia mūsų ambicijos nesustoja ir planuojame ateityje kasmet globaliai augti bent dvigubai, ką sėkmingai darėme kelis pastaruosius metus“, – sako „Hostinger“ vadovas.

B. Krikščiūno teigimu, bendrovės sėkmę, be kitų veiksnių, lemia susikoncentravimas į klientų aptarnavimą ir kuo spartesnį problemų sprendimą. Vien šiuo metu pusė iš daugiau nei 300 žmonių „Hostinger“ komandos, dirbančios visame pasaulyje, rūpinasi klientų aptarnavimu dvidešimčia kalbų.

„Vieninteliai iš lietuviškų hostingo paslaugų teikėjų klientus aptarnaujame 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę, įskaitant ir švenčių dienas. Į Lietuvos klientų užklausą gyvai atsakome per kiek mažiau nei 2 minutes. Mūsų techniniai rodikliai, tokie kaip serverių pasiekiamumas ar svetainės parodymo greitis, atitinka aukščiausius reikalavimus“, – tvirtina „Hostinger“ plėtros Lietuvoje vadovas Ignas Dombrauskis.

„Hostinger“ per artimiausius kelerius metus mūsų šalyje planuoja užimti reikšmingą svetainių talpinimo rinkos dalį bei ilgainiui tapti pirmuoju pasirinkimu šias paslaugas besirenkantiems Lietuvos gyventojams ir verslui.

Atgal į sąrašą
Į viršų