Vilniuje rengiamos IT sistemų administratorių varžybos

2011 09 27 Šaltinis: Balsas.lt

Informacijos šaltinis: Balsas.lt

Visi Lietuvos informacinių technologijų specialistai kviečiami į sistemų organizatorių turnyrą – 6 val. trukmės orientacinį žaidimą Vilniaus mieste „SysAdmin 2011“, skirtą Baltnetos taurei laimėti. IT specialistų komandos varžysis spręsdamos aukštos kompetencijos reikalaujančias užduotis, jų ieškoti teks visoje Vilniaus miesto teritorijoje.

Administratorių miesto turnyras „SysAdmin 2011“ vyks spalio 6 dieną, sakoma bendrovės „Baltnetos komunikacijos“ pranešime. Turnyro nugalėtojų komandai „Baltnetos komunikacijos“ įsteigė 1 000 eurų vertės prizą. Taip pat dalyvių laukia ir renginio rėmėjų, IT sprendimus teikiančios kompanijos „DS Solutions“, bei pasaulinės saugumo sprendimų kūrėjos ESET siūlomų produktų platintojos „NOD Baltic“ įsteigti specialieji prizai.

Iššūkį registruotis į turnyrą kviečiami visi Lietuvos sistemų administratoriai, nepriklausomai nuo to, kokias sistemas jie prižiūri ir kokiose organizacijose jie dirba. Dalyvavimas turnyre nemokamas.

„Kaip ir tradiciniame orientaciniame turnyre, komandos koordinates kur vykti gaus teisingai išsprendusios užduotį. Laimės greičiausiai visas užduotis išsprendusi komanda, tad prireiks ne vien tik kompetencijos, bet ir žvitraus proto, greičio. Užduotis dalyviams rengia žinomi Lietuvos sistemų administratoriai, kurių tapatybė neatskleidžiama“, – turnyrą pristaėo Audrius Žemgulis, UAB „Baltnetos komunikacijos“ technikos direktorius.

Jis pabrėžė, kad orientaciniame žaidime komandoms prireiks ne tik automobilių, bet ir navigacijos, mobiliojo interneto, nešiojamųjų kompiuterių, automobilinių kompiuterių pakrovėjų, taip pat atsarginių drabužių komplektų, ypač kojinių.

Tikimasi, kad renginyje dalyvaus mažiausiai 10 komandų, kurias sudarys po 5 žmones.

Renginys nemokamas, jame dalyvaus tik užsiregistravę asmenys, sakoma pranešime.

Atgal į sąrašą
Į viršų