Vilniuje rengiama pirmoji Lietuvos IT įmonių vadovų konferencija (2013-05-30)

2013 05 27 Šaltinis: Balsas.lt

Informacijos šaltinis: Balsas.lt

Gegužės 30 dieną Vilniuje įvyks pirmoji IT įmonių vadovų konferencija „National CIO Summit 2013“. Renginyje dalyvaus pasaulinės informacinių technologijų tyrimų ir konsultacijų bendrovės „Gartner“ atstovai Suomijoje, Rusijoje, Ukrainoje ir Baltijos šalyse, sakoma organizatorių pranešime.

Suomijos kompanijos „Marketvisio“ pranešėjas Claesas von Bonsdorffas, „Gartner“ programų vadovams narys, konferencijoje pristatys svarbiausias kryptis ir technologijas, kurios ateinančiais metais turės didžiausią įtaką informacinėms technologijoms bei pateiks įžvalgas IT išlaidų ir personalo planavimui, praneša konferencijos rengėjai.

Pasak įmonės „IT Summit“, MB vadovės Rasos Spūdytės, konferencijos tikslas – pristatyti Lietuvos rinkai tarptautinių profesionalų tokių kaip „Gartner“ patirtį ir suburti Lietuvos IT vadovus bendrai diskusijai. Jo steigimu, siekiama, kad šis renginys taptų tradicine kasmetine Lietuvos IT vadovų diena, vienijančia savo srities profesionalus, siekiančius dalintis žiniomis, patirtimi ir tobulėti.

Konferencijoje laukiama virš 200 dalyvių iš visos Lietuvos. Pranešimus skaitys didžiausių Lietuvos įmonių ir organizacijų IT vadovai, patirtimi dalinsis Lietuvos IT profesionalų asociacijų atstovai, įžvalgas pateiks didžiausių Lietuvos ir pasaulinių IT įmonių pranešėjai. Iš viso renginyje bus pristatoma daugiau nei 20 teminių pranešimų, vyks IT vadovų diskusijos ir debatai, sakoma pranešime.

Atgal į sąrašą
Į viršų