Vilniuje atidarytas „Barclays“ Technologijų Centras

2010 03 05 Šaltinis: Barclays

Informacijos šaltinis: Barclays

„Barclays“ pasaulinės mažmeninės bankininkystės padalinys Vilniuje oficialiai atidarė Technologijų Centrą. Sausio mėnesį įsteigtame centre jau dirba 280 žmonių, o metų pabaigoje darbuotojų skaičius turėtų išaugti iki 400-500. 

„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie Lietuvos ekonominio ir IT sektoriaus šalyje vystymosi. „Barclays“ pasirinko Vilnių dėl galimybės šiame mieste įdarbinti daug aukštos kvalifikacijos darbuotojų ir čia sukurtos pasaulinio lygio infrastruktūros. Mūsų lūkesčiai buvo viršyti, ir tai rodo sparčiai augantis darbuotojų skaičius bei paslaugų lygis, kurį jau pavyko pasiekti“, – atidarymo metu sakė „Barclays“ pasaulio mažmeninės bankininkystės informacinių technologijų vadovas Jim Ditmore. 

Atidarymo ceremonijoje dalyvavo Lietuvos Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius, Ūkio ministras Dainius Kreivys ir „Barclays“ atstovai. 

Centras Vilniuje yra vienas iš keturių centrų pasaulyje, teikiančių IT paslaugas „Barclays“ pasaulio mažmeninės bankininkystės padaliniui, todėl turi strateginę reikšmę banko IT sektoriaus aptarnavimui. Kiti trys technologijų centrai veikia Jungtinėje Karalystėje, Singapūre ir Indijoje. 

„Barclays“ Lietuvoje planuoja ilgalaikę veiklą, kuri prisidėtų prie šalies ekonomikos plėtros. „Barclays“ siekia paversti IT sektorių Lietuvoje klestinčia pramonės šaka steigdamas naujas nuolatinio darbo vietas IT profesionalams bei pirkdamas paslaugas ir produktus iš tiekėjų bei įmonių, su kuriomis sudaromos sutartys. 

Kita svarbi „Barclays“ strategijos Lietuvoje dalis yra aktyvus įsitraukimas į švietimo institucijų rėmimą ir specialistų IT ir inžinerijos srityse auginimą. 2009 metų spalio mėn. „Barclays“ su Vilniaus universitetu pasirašė bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią „Barclays“ teikia rekomendacijas informatikos studentų akademinėms programoms ir padovanojo dėstymui reikalingos medžiagos bei įrangos. Šiemet „Barclays“ atnaujino keturias informatikos klases Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultete (MIF) ir vieną klasę Vilniaus licėjuje, kurioms padovanojo kompiuterinės ir kitokios modernios įrangos. 

Nuo 2010 m. rugsėjo „Barclays“ planuoja kasmet priimti mažiausiai po 5 Vilniaus universiteto, o nuo 2011 metų vasario mėnesio – po 5 Kauno technologijos universiteto absolventus.

Atgal į sąrašą
Į viršų