Vilniaus savivaldybė investavo į IT infrastruktūros optimizavimą

2009 04 22 Šaltinis: Vilniaus miesto savivaldybė

Informacijos šaltinis: Vilniaus miesto savivaldybė

Vilniaus miesto savivaldybėje baigti informacinių technologijų infrastruktūros geriausių sprendimų paieškos darbai. Juos Savivaldybės administracija, siekdama ne tik efektyviau išnaudoti turimas informacines technologijas, bet ir užtikrinti jų saugumą, viešojo konkurso būdu patikėjo atlikti IT bendrovės “DPA programinė įranga” ekspertams.

Į turimų informacinių technologijų infrastruktūros optimizavimo sprendimus sostinės savivaldybė investavo per 1 400 000 Lt.

Kaip teigia Vilniaus miesto savivaldybės administracijos vadovai, atlikti darbai Savivaldybei ne tik atvėrė naujas veiklos efektyvumo galimybes bei užtikrino stabilesnę darbo eigą, bet ir ilgainiui padės kontroliuoti bei mažinti sąnaudas.

“Įdiegtos sistemos padidino Savivaldybės specialistų darbo našumą ir saugumą dirbant tiek su turimais kompiuteriais, tiek su vidiniais tinklais. Juk saugumo sprendimai valstybinėje institucijoje – labai svarbūs ir reikalingi. Jau įgyvendinti darbai padėjo pasiekti maksimalų turimų technologijų suderinamumą. Šiandien Savivaldybė sąnaudų mažinimo siekia investuodama ne į papildomos aparatinės įrangos įsigijimą, bet įgyvendindama pažangiausius, jau turimų technologijų darbą optimizuojančius sprendimus”, – sakė miesto meras Vilius Navickas.

Bendrovės “DPA programinė įranga” specialistai sostinės Savivaldybėje atliko esamos IT infrastruktūros auditą bei poreikių analizę. Remiantis ja buvo numatyti ir įgyvendinti centralizuotos darbo vietų priežiūros sistemos, tarnybinių stočių bei tinklo įrangos priežiūros, našumo ir prieinamumo didinimo sistemos ir saugumo sprendimų diegimo darbai.

Kaip teigia sostinės Savivaldybėje optimizavimo darbus atlikusios ir priežiūros bei konsultacijų paslaugas 3 metų laikotarpyje teiksiančios bendrovės “DPA programinė įranga” direktorius Genadijus Gricukas, ekonominio sunkmečio laikotarpiu juntamas vis didesnis susidomėjimas IT ir jų atveriamomis veiklos efektyvumo didinimo ir taupymo galimybėmis.

Daugiau informacijos: UAB “DPA programinė įranga” direktorius Genadijus Gricukas, mob. 8 6 86 990 00.

Viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė Daiva Savickienė

Konstitucijos pr. 3

LT-09601 Vilnius

Tel. (8 5) 211 23 36, mob. 8 686 535 96.

Atgal į sąrašą
Į viršų