Vienas didžiausių pasaulio bankų pasirinko BS/2 programinį sprendimą

2009 02 27 Šaltinis: UAB "Penkių kontinentų" bankinės technologijos

Informacijos šaltinis: UAB “Penkių kontinentų” bankinės technologijos 

“Penkių kontinentų” įmonių grupei priklausanti bendrovė “Penkių kontinentų” Bankinės technologijos (BS/2) sėkmingai įdiegė programinį sprendimą “SmartSafe” tarptautinės finansų grupės “BNP Paribas” atstovybėje Rusijoje.

Lietuviškas sprendimas naudojamas automatiniuose kasos seifuose. Jis leidžia automatizuoti grynųjų pinigų priėmimą ir išdavimą, optimizuoja banko darbuotojų darbą.

“Norėdami automatizuoti kasose atliekamas grynųjų pinigų operacijas, “BNP Paribas” atstovai programinį sprendimą rinkosi atsižvelgdami į jo funkcionalumą, saugumą, optimizavimo ir integravimo galimybes. Mūsų pasiūlytas “SmartSafe” sprendimas buvo pripažintas geriausiu ir visiškai atitiko griežtus banko reikalavimus”, – sako Žanas Ratomskis, BS/2 Informacinių technologijų skyriaus vadovas.

Jo teigimu, projekto sėkmę rodo faktas, kad integruotas į informacinę sistemą sprendimas “SmartSafe”, nenutrūkstamai veikia viename iš Maskvos bankų skyrių. Tai reiškia, kad šią sistemą nesudėtingai ir per labai trumpą laiką galima įdiegti bet kurios šalies bet kuriame banko skyriuje.

“Visi integravimo darbai atlikti itin greitai. O rezultatai, gauti realizavus projektą, ir teigiami banko atsiliepimai leidžia tikėtis, kad “SmartSafe” sprendimo paklausa dar labiau padidės”, – sako Ž. Ratomskis.

“BNP Paribas” bankas laikomas finansinių paslaugų lyderiu Europoje ir vienu iš penkių stipriausių finansų grupių pasaulyje. 85-iose valstybėse įsikūrusiose banko atstovybėse dirba per 161 tūkst. specialistų.

BS/2 specializuojasi diegdama bankinių technologijų sprendimus ir teikdama užsakomąsias (angl. outsourcing) paslaugas daugiau kaip 60-yje pasaulio šalių.

Atgal į sąrašą
Į viršų