Verslo valdymo sistemai 40% nuolaida – laikas atsinaujinti!

2013 04 19 Šaltinis: Softera Baltic, UAB

Informacijos šaltinis: Softera Baltic, UAB

Jei įmonė pripažįsta, kad turimos pradinio lygio apskaitos programinės įrangos jau nebepakanka arba senstelėjusios sistemos varžo plėtros galimybes ir stabdo pažangą, „Microsoft Dynamics NAV 2013 (NAV7)“ yra puikus pasirinkimas: tai įmonės išteklių planavimo (ERP) sprendimas, leidžiantis susieti daugybę kintančių organizacijos sričių ir suteikiantis galimybę matyti bei efektyviau valdyti įmonėje vykdomus procesus, įtakoti grynojo pelno rodiklius.

SKUBĖKITE PASINAUDOTI AKCIJA!

Iki 2013 m. birželio 15 d., visiems NAUJIEMS* Microsoft Dynamics klientams, įsigyjantiems bazinį Microsoft Dynamics NAV 2013 paketą (Starter Pack) taikoma 40% nuolaida. Nuolaida taikoma tik naujiems Microsoft Dynamics klientams, t.y. klientams, kurie iki šiol nenaudojo nei vieno Dynamics ERP produkto.

Kurkite savo ateitį ir užuot reagavus į verslo sąlygų pokyčius, juos tiesiog numatykite ir visada būkite žingsniu priekyje. Kontroliuokite ir stebėkite įmonėje vykstančius procesus bei priimkite racionalius sprendimus, didinančius rentabilumą, grynąjį pelną ir skatinančius verslo plėtrą.

Verslo valdymo sistema Microsoft Dynamics NAV – patikimas sprendimas jūsų įmonei:

· Finansų valdymas (buhalterijos, atsargų, pinigų srautų, ilgalaikio turto valdymas, bankiniai sutikrinimai, inkasacija)

· Gamyba (užklausos, užsakymai, žaliavų ir pajėgumų planavimas)

· Tiekimograndinėsvaldymas (darbo srautų ir procesų derinimas, atsargų valdybas, naujų galimybių įgyvendinimas, bendradarbiavimas su partneriais)

· Ataskaitų teikimas (biudžetai, pasirinktų ataskaitų kūrimas, konsolidavimas, tendencijų bei sąsajų paieška)

· Prekyba ir rinkodara (klientų ir pardavimų duomenys, kampanijos, išteklių organizavimas, atsargų sunaudojimo stebėjimas, sutarčių ir susitarimų valdymas)

· Žmogiškųjų išteklių valdymas (darbuotojų bylos, neatvykimų į darbą valdymas, ataskaitos)

· Projektų valdymas (išlaidų, laiko, išteklių kontrolė, automatizuotas sąskaitų išrašymas, pajėgumų ir užimtumo planavimas)

·  Paslaugų valdymas (skambučių ir užklausų valdymas, turto valdymas, ataskaitos, išteklių paskirstymas, palaikymo procesų kontrolė)

Susisiekite su mumis ir sužinokite, kaip mūsų siūloma verslo valdymo sistema Microsoft Dynamics NAV gali padėti įmonei įsitvirtinti rinkoje ir sėkmingai plėtoti veiklą.

Daugiau informacijos:

Vaida Kepežinskienė, marketingo specialistė | vaida@softera.lt | http://www.softera.lt/ | Softera Baltic, UAB

 

Atgal į sąrašą
Į viršų