Verslo valdymo sistema – ne prabanga

2009 01 22 Šaltinis: UAB "Balco Ltd"

Informacijos šaltinis: UAB “Balco Ltd”

Norėdamos išlikti rinkoje, vis daugiau šiuolaikinių organizacijų priima sprendimą įsidiegti verslo valdymo sistemą. Tačiau daugelio įmonių vadovai susiduria su riboto biudžeto problema. Sistemos diegimas vis dėlto yra rizika: didelės išlaidos, o gaunamą naudą išmatuoti sunku. Nejaugi verslo valdymo sistema dėl savo kainos smulkiajam ir vidutiniam verslui yra prabanga?

Apie 2003 m. užsienio IT rinkoje atsirado terminas software-as-a-service“ (SaaS). Tai koncepcijos modelis, kai programinė įranga siūloma kaip paslauga. Paprastai kalbant pasirašoma verslo valdymo sistemos ir serverio nuomos sutartis. SaaS modelis mažoms ir vidutinėms įmonėms suteikė galimybę naudotis verslo valdymo IT sprendimais, nepatiriant didelių išlaidų ir rizikos.

Smulkiojo ir vidutinio verslo atstovus turi pradžiuginti tai, kad Lietuvoje pamažu kuriami ir diegiami vakarų šalių patirtimi grįsti sprendimai. Lietuvos IT kompanijos irgi jau turi sukaupę darbo pagal SaaS modelį patirties. UAB „Balco Ltd savo sukurtą verslo valdymo sistemą BC Plius nuomoja jau nuo 2006 m. Organizacijos, kurios neperka verslo valdymo sistemos licencijų, o naudojasi paslauga BC Serveris, kas mėnesį moka palyginus nedidelį nuomos mokestį bei turi teisę bet kada nutraukti sutartį be jokių papildomų mokesčių. Lanksti kaina leidžia mažai įmonei išvengti didelių išlaidų, perkant sistemą, nes nebereikia iškart skirti didelės pinigų sumos verslo valdymo sistemos licencijų įsigijimui, o mokamas tam tikras mėnesinis mokestis yra įkandamas ir mažesnei įmonei. Be to BC Serveris nereikalauja jokios papildomos įrangos. Viskas ko Jums reikia – tai interneto ryšys.

„Software-as-a-service“ modelio nauda akivaizdžiai matoma, tačiau nedaug vadovų nusprendė pasinaudoti jo privalumais. Kodėl? Anot „Balco Ltd“ verslo valdymo sistemų konsultantų, pagrindiniais modernių vakarietiškų metodų įsisavinimo stabdžiais galima laikyti informacijos trūkumą: dar palyginus nedaug vadovų žino apie tokią galimybę, todėl ir nediegia verslo valdymo sistemų. Tačiau net smulkiam ir vidutiniam verslui nėra pagrindo bijoti naujųjų technologijų. Verslo valdymo sistemos yra pasiekiamos ir mažoms įmonėms. Greita, paprasta, saugu ir efektyvu – taip dirba kiekviena įmonė, turinti verslo valdymo sistemą.

Daugiau informacijos:

Julija Bukel, UAB „Balco Ltd“

Vadybininkė

Mob. tel. +370 604 81921

El.p.: JulijaB@balco.lt

Int. pusl.: http://www.balco.lt/

Atgal į sąrašą
Į viršų