Verslo valdymo ir apskaitos programų naujienas braižo vartotojai

2008 09 16 Šaltinis: Prototechnika

Informacijos šaltinis: UAB “Prototechnika”

Augant verslo procesų optimizavimo poreikiui, pačios įmonės diktuoja, kokie verslo valdymo ir apskaitos programų atnaujinimai joms būtini. Verslo valdymo ir buhalterines programas kurianti sostinės UAB “Prototechnika” pastebi, kad pastaraisiais metais įmonės į šias programas investuoja atidžiau, pageidauja galimybės nuolat jas plėtoti bei naujų versijų šimtaprocentinio suderinamumo ir su įsigytomis anksčiau standartinėmis programomis, ir su įgyvendintais individualiais sprendimais.


Vadovaudamasi šiais įmonių poreikiais “Prototechnika” periodiškai atnaujina verslo valdymo ir buhalterinių programų šeimą “Skaita” – dabar pasiūlė naują “EuroSkaita2” versiją, kurioje daugumą patobulinimų iniciavo klientai. Naujosios versijos eikliausi arkliukai – galimybė automatiškai fiksuoti Lietuvos banko skelbiamus valiutų kursus, įvesti papildomas faktūrines vertes “Intrastat ataskaitose” bei analizuoti duomenis “Duomenų kubo naršykle”. Nauja versija taip pat praplečia anksčiau sukurtų modulių galimybes (papildyti išlaidų operacijų, apskaitos blankų, kainoraščių ir kt. moduliai). Pasak Kęstučio Skukausko, “Prototechnikos” direktoriaus plėtrai, visus esminius atnaujinimus diktuoja pačių vartotojų poreikiai bei kasdieniai ekonominės situacijos pokyčiai.

“Nauji įrankiai ar jau esamų programų atnaujinimai dažniausiai gimsta vartotojams pageidaujant jų specifiką tenkinančių sprendimų. Jei paaiškėja, kad toks atnaujinimas yra aktualus ir kitiems mūsų užsakovams, kuriame universalų daugeliui bendrovių tinkantį įrankį. Pavyzdžiui, taip gimė valiutų kursų importo iš Lietuvos banko įrankis – tai aktualu visoms užsienio rinkose dirbančioms įmonėms”, – pasakoja K.Skukauskas.

Nemokamai įsidiegti naują programos “EuroSkaita 2” versiją gali įmonės, anksčiau įsigijusios “EuroSkaita2” sprendimą ir pasirašiusios autorinę programos priežiūros sutartį. “Prototechnika” – ir standartinės verslo valdymo sistemos, ir individualių projektų kūrėja.

“Tobulindami veiklos procesus, galime garantuoti greitą, per 800 klientų padalintą naujos versijos sąnaudų paklausios ir vertingos produkcijos gamybą. Šis veiklos modelis skiriasi nuo verslo valdymo ir buhalterines programas siūlančių įmonių, kurios perka kitų pagamintą programinę įrangą, įgyvendina projektą, bet negali jo tiražuoti kitiems, nes jis nesuderinamas su gamintojų versijomis”, – sako K.Skukauskas.

“Prototechnikos” kuriami verslo valdymo ir buhalterinės programos sprendimai pasižymi lankstumu ir ilgaamžiškumu. Klientai, dar 1996 m. įsigiję “EuroSkaitos” ir “PersonaloSkaitos” programas bei pasirašę autorinės priežiūros sutartį, šiandien dirba su šių programų naujausiomis versijomis. Įsigydamos nuolat atnaujinamą ir tobulėjantį IT produktą įmonės saugo savo investicijas ir nešvaisto laiko, nes atnaujinant programas išsaugomi visi anksčiau metų metus kaupti duomenys. Š.m. I pusmetį “Prototechnikos” autorinių programų priežiūra, lyginant su pernai metų tuo pačiu laikotarpiu, didėjo 33%.

Bendrovės kuriamų “Skaitos” programų šeimą sudaro buhalterinės apskaitos sprendimas “LengvaSkaita”, verslo valdymo ir optimizavimo sprendimas “EuroSkaita”, darbo užmokesčio programa “PersonaloSkaita”, darbo su klientais sprendimas “CRM Skaita”, e. parduotuvių sprendimas “WWW Skaita” ir individualius įmonės procesus valdanti programa “SkaitaSolution”. “Prototechnikos” klientai be standartinės išteklių valdymo sistemos gali įsigyti mobilaus vadybininko sprendimą ir “Skaitą” papildančią sandėlio valdymo specializuotą programinę įrangą.

Sostinės bendrovė filialus turi Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, atstovus – Marijampolėje ir Šilalėje. Š. m. I pusmetį “Prototechnikos” apyvarta augo 10% ir sudarė 3,8 mln. Lt. 2007 m. I pusmetį ji buvo 3,5 mln. Lt. 2007 m. bendrovės apyvarta sudarė 7,1 mln. Lt, 2006 m. – 6,7 mln. Lt.

Daugiau informacijos:

Kęstutis Skukauskas, UAB “Prototechnika” direktorius plėtrai, tel. (85) 2139111, +370 687 12262, e. paštas: kestutiss@prototechnika.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų