Verslo pusryčiai objektų priežiūrą, aptarnavimą vykdančioms įmonėms balandžio 23 d.

2013 04 17 Šaltinis: UAB "Softera Baltic"

Informacijos šaltinis: UAB “Softera Baltic”Balandžio 23 d., organizuojamuose Verslo pusryčiuose rinksis įmonės, vykdančios objektų nuomos, administravimo bei aptarnavimo veiklą.

Diskutuosime, kaip suvaldyti dažniausiai priežiūros ir aptarnavimo  sektoriuje pasitaikančius verslo iššūkius, tokius kaip optimalus planavimas, efektyvus vykdymas, kaštų valdymas, darbuotojų produktyvumo didinimas, sąnaudų mažinimas, reakcijos laiko gerinimas, nauji pardavimai, klientų pasitenkinimo didinimas, veiklos matavimai ir analizė.

Nepraleiskite progos pasidalinti patirtimi ir išgirsti idėjų, kaip optimizuoti veiklą, užsitikrinant konkurencinį pranašumą! Išgirsite ne tik ekspertų patarimus, bet ir kitų įmonių patirtį ir iššūkius. Kviečiame registruotis el. paštu vaida@softera.lt

8:30 – 9:00 Registracija   9:00 – 9:20 Pusryčiai  
9:20 – 9:40

Pasaulinės tendencijos – technologijų naudojimas paslaugų sektoriuje

Aptarsime, kaip užsienio paslaugų įmonės vykdo savo veiklą, ieško technologinių sprendimų efektyvumo didinimui, apžvelgsime vyraujančias tendencijas.  

Ieva Galvina, CRM pardavimų vadovė, Microsoft (Rusų arba Anglų kalba)

9:40 – 10:00

Verslo iššūkiai paslaugų sektoriuje – kas svarbu Jūsų versle?

Pasidalinsime patirtimi grįstomis įžvalgomis apie priežiūros bei aptarnavimo veiklos specifiką, procesą, atsirandančius verslo iššūkius, su kuriais susiduria praktiškai kiekviena įmonė, nepriklausomai kokias paslaugas teikia. Padiskutuosime, kodėl sunku teoriją taikyti praktikoje, į ką svarbu atkreipti dėmesį bei kokiais rodikliais remiantis analizuoti veiklą.

Valentinas Jasinevičius, Statinių ūkio valdymo paslaugų verslo direktorius,UAB “YIT Technika”

10:00 – 10:30

Technologijos, skatinančios tobulėti

Technologiniai sprendimai dažnai tampa įmonių konkurencinio pranašumo pagrindu. Pademonstruosime, kaip išnaudojant šių dienų IT galimybes priežiūros ir aptarnavimo veikla gali būti tiksliai planuojama, efektyviai vykdoma ir detaliai analizuojama.  

Andrius Darulis, CRM skyriaus vadovas, UAB “Softera Baltic”

10:30 – 11:00

Atvejo analizė: iššūkiai, pokyčiai ir nauda verslui, įsidiegus CRM

Užsienio praktiką sėkmingai perima ir Lietuviškos kompanijos. Išgirsite, kodėl ir kaip įmonė „Akvatechnika“ ryžosi žengti žingsnį pokyčių link, su kokiais iššūkiais susidūrė ir kokiais rezultatais džiaugiasi. Praktinis pavyzdys įrodys, kaip svajonės ir idėjos nesudėtingai gali virsti realybe ir tam nebūtinos milžiniškos investicijos.

Vidmantas Bacys, Direktorius, UAB “Akvatechnika”

KVIEČIAME REGISTRUOTIS el. paštu vaida@softera.lt

(registruojantis(registruojantis prašome nurodyti vardą, pavardę, pareigas, el. pašto adresą ir kontaktinį telefoną ir kokia kalba norite klausyti Microsoft pranešimo – anglų ar rusų)

Renginio vieta: Ukmergės g. 120, Vilnius (Microsoft Lietuva biuras)

Renginys nemokamas. Registracija būtina. Vietų skaičius ribotas.

Daugiau informacijos:

Vaida Kepežinskienė, marketingo specialistė | vaida@softera.lt | www.softera.lt | Softera Baltic, UAB

Atgal į sąrašą
Į viršų