Verslo programinės įrangos lyderei SAP – rekordinis antrasis ketvirtis

2012 07 24 Šaltinis: SAP AG

Informacijos šaltinis: SAP AG Verslo programinės įrangos lyderės SAP pajamos, skaičiuojant pagal tarptautinius apskaitos standartus, antrąjį šių metų ketvirtį pasiekė 3,89 mlrd. eurų ir buvo beveik penktadaliu didesnės nei tuo pačiu laikotarpiu pernai (3,3 mlrd. eurų).

Antrąjį šių metų ketvirtį ypač augo programinės įrangos pardavimai, kurie viršijo 1 mlrd. eurų ir buvo 26 proc. didesni nei analogišku laikotarpiu pernai. Pagal programinės įrangos pardavimus šis ketvirtis buvo geriausias per visą SAP istoriją.

Ypač didelis pajamų augimas buvo fiksuotas SAP inovatyvių technologijų segmente – ypač buvo pastebimas debesų kompiuterijos sprendimų pajamų šuolis, kurį lėmė bendrovės „SuccessFactors“ įsigijimas. Itin sparčios duomenų analizės technologijos HANA pardavimai sudarė 85 mln. eurų, mobiliųjų sprendimų pardavimai – 54 mln. eurų, o debesų kompiuterijos sprendimų pardavimai – 69 mln. eurų.

Antrąjį ketvirtį SAP gavo 921 mln. eurų pelno – 7 proc. daugiau (857 mln. eurų) nei 2011 metų antrąjį ketvirtį.

„Į klientų poreikius orientuota inovacijų strategija suteikia nepaprastą vertę klientams ir leidžia SAP pasiekti rekordinius finansinius rezultatus net ir esant nepastoviai makroekonominei aplinkai“, – teigiama SAP vadovų Bill McDermott ir Jim Hagemann Snabe pranešime.

„Šiaurės šalių regione SAP jaučia postūmį – jau pirmasis metų ketvirtis buvo ypatingai sėkmingas, tačiau ir antrąjį ketvirtį Šiaurės ir Baltijos šalyse sparčiai augome. Mūsų esami klientai siekia gauti naudos iš SAP inovacijų – verslo duomenų analizės, in-memory ir mobiliųjų sprendimų. Sveikiname ir mūsų naujus klientus, kurie investuoja į SAP platformą ir sprendimus, nes jie leidžia transformuoti ir konsoliduoti verslą“, – teigė Jan Thorell, SAP viceprezidentas Šiaurės ir Baltijos šalims.

Pirmąjį šių metų pusmetį SAP pajamos pasiekė 7,24 mlrd. eurų arba 15 proc. daugiau nei pernai tuo pačiu metu. Sausio-birželio mėnesiais SAP gavo 1,55 mlrd. eurų pelno, kai pernai analogišku laikotarpiu pelnas siekė 1,45 mlrd. eurų.

Apie SAP

Būdama verslo programinės įrangos rinkos lydere, SAP padeda bet kokio dydžio ir bet kurios ūkio šakos įmonėms veikti geriau. Nuo techninių darbų padalinio iki valdybos posėdžių salės, nuo sandėlio iki prekybos vietos, nuo stalinių kompiuterių iki mobiliųjų įrenginių – SAP suteikia galios žmonėms ir organizacijoms dirbti kartu daug veiksmingiau, naudoti verslo įžvalgas daug efektyviau, kad būti aukščiau konkurentų. SAP programinė įranga ir paslaugos leidžia daugiau nei 105 000 klientų veikti pelningai, nuolat prisitaikyti prie pokyčių ir darniai augti. Daugiau informacijos – http://www.sap.com/.

Atgal į sąrašą
Į viršų